Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Ayol ne açıklaması engelleyin gitsin adama ne anlatabilirsiniz
Yani duruyorum düşünüyorum o yemeği nasıl bitirdiniz valla kafamda oturmuyor
Şaka gibi konu şaka gibi tepkiler

Ben olsam yine buluşma ayarlar aynı ortama götürür fazla fazla yemek söyleyip hesabı öder. Üstünede yemek dediğiniz böyle yenilir, yedirilir. Biraz edep, adap öğreteyim istedim size pis fakirler der basar giderdim.

Bunlar varlık içinde yokluk çeken görgü bilmeyen tipler. Böyle zengin oluyorlar zaten tabi buna zenginlik denmez, varyemezlik denir

Şey derler böyle zengin olunuyor demek ki babaannem canlandı gözümde sinirlerim bozuldu kusura bakmayın direk ayrılın ciddiyim.

Mı ok yün harika bir yorum yapmış bende olsam aynı mekana goturdum izlerdim ben davet edince de pizza mi isteyecekler aynı mi durum yada ödeyecek kişi ben olacağım için istediklerini mi yiyecekler , ona göre karar verirdim ,açıkçası bunları yapmasamda gorgusuzlukleri ortadada , birşey daha kahvaltı olayında hep benden gidiyor diye hissedip size ödetmek istemiş olabilir mi

Ondan sonra da olsun iyi yedik yine de derlerdi kesin. Ders çıkaracaklarını sanmıyorum, mis gibi bedava yemek sonuçta.

buraya sizin tavrınızı aşağılamak için ön yargıyla gelmiştim. yemekte şöyle böyle dediler o yüzden bana 5 kilo altın takmazlar falan diye dert yanacaksınız sanmıştım. müstakbel ailen çok başka türlü modelmiş. bunlar ev de yaptırsa otel de yaptırsa aşiret düğünü gibi düğün yapıp kollarınızı bilezik de doldursa. siz o altınların da evin de hayrını göremezsiniz. devasa bir aşk yoksa ayrılın derim ben.

Başımın gözümün sadakası olsun derim Bunlar hayatlarında böyle yemek görmemişlerdir görsünler yazık
Verilen paraya acırım Ok Yun Hanım. Gider o parayla bir iki defter kalem alır, durumu olmayan bir öğrenciye verirdim ben olsam. Cimrilerin midesine gideceğine bir işe yarardı en azından.

Verilen paraya acırım Ok Yun Hanım. Gider o parayla bir iki defter kalem alır, durumu olmayan bir öğrenciye verirdim ben olsam. Cimrilerin midesine gideceğine bir işe yarardı en azından.

Olsun böyle içimin yağları da erir. Nasıl had bildirdim diyip keyiflenilmez mi Çok güzel verilmiş bir ders almak isteyen alır, almak istemeyen almasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…