Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Bu insanı hayatınızdan çıkarın bence okurken bana yapılmış kadar sinirlendim. Ne insanlar var yahu az olsun samimi olsun. Kendinize bunu yapmayın

Yerinizde olsam kendim için ayrı sipariş verip ödemesini de yapacağımı söylerdim ve kesinlikle 1 dilim bile yiyeceksem kendi tabağımdan yerdim.
Size önem vermemişler ki.
Ana oğul paylaşıp yeselermiş hiç sorun değil.
Benim anlamadığım sevgiliniz normalde mert biri de annesinin yanında mı cimrilik yaptı ?
Çünkü ilk defa böyle bir şeyle karşılaşmış gibisiniz.

Ilk tanisma yemeginde ortaya pizza mi soylenir yahu? Duydugum en sacma sey.
Akabinde tatlinin da ortaya soylenmesi inanilmaz. Tam 1 fiyasko! Oldu olacak yere sofra kursalarmis oracikta daha rahat ederlerdi.
Klas yerlerde ana menude normal pizza da olmaz benim bildigim.
Buna cimrilik degil de gorgusuzluk, kultur catismasi demek daha dogru.

Ahahaha bunu yapacağım valla. Sırf ojeleri alsa yine iyiyiz. Adam oje seviyor, ojesiz yanına gidemiyorum.
azıcık cilveli konuş, erkeğim yüzünden oje bağımlısı oldum falan de
diyelim ki bi kıyafet konusu döndü, falanca şeyler giysen yakışır falan dedi mesela. sen hediye et, kadının senin için giysin de ahahaha böyle konuşarak çok şey yaptırmışlığım var birçok konuda.

Devam etmeyi dusunuyor musunuz

Ayy hiç de beceremem ki. Geçen gün hadi güzel güzel konuş dedi, ağzımdan tuhaf çıktı. Sonra adam gülme krizine girdi.
Erkeğim falan diyemem ben ya.

Bu adamın ne olduğunu annesi ile olan tanışma yemeğine kadar anlamadığınızı sanmıyorum

Ne diyeyimi mi var Allah aşkınıza. Benim gelecek hayallerim içinde bı tatlıya 3 kişi dalmak yok. sen kendi yoluna ben kendi yoluma diyeceksiniz

Adam cimri arkana bakmadan kaç . Çok absürt geldi bana 3 kişi 1 menüyü kapışmak

Bu kadarini ben yapamazdim. Gerçi bana da "şunu giysen yakişir" diyen hiç olmadi ama hayal ettim yapamazdim yani isteyemem.
Beni bile aşiyor.

Bu konuyu okurken, gözümü boyamak için aşırı cömert numarası yapıp, beni cepte gördükten sonra aşırı cimrileşen, dışarıya çıkmak istemeyen, benzin harcıyor diye beni araçla bırakmaktan gocunan, yemek yerken yanımda olman seni sevdiğimi gösterir diyen, su faturası kabarıyor diye sifona basmaktan kaçınıp bana titizlik nutukları çeken eski sevgilimi hatırlayıp hüzünlendim. Şimdi bakınca nasıl bu kadar kör olmuşum diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…