Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Hepinizin agİnin degdigi tatlidna yemeniz cok kotu, pizza olayida ayip ne oyle biokmacik duser .ben seyi anlamadim ne yerseniz denince ay 3 muz bir pizza bir tatli mi ueriz dediniz yada onlar mi oyle yapti 😂

tamam erkeğim kadınım deme ama ona özel hoş bişey söylesen de olur. illa ki hoşuna giden, içini bi hoş eden, heyecanlandıran bir söz, bir kelime vardır.

tabii ki bu tavsiyeyi adamla yepyeni tanışmadığını bildiğim için veriyorum. ve her zaman kullanılmamalı elbette. 4 aylık sevgilisiniz, cinsellik yaşıyorsanız zaten utanacak bişey yok. ha cinsellik yoksa o ayrı konu. adam için 3 saat hazırlanıyorsun, o seviyor diye oje sürüyorsun. zorlandığın şeylerin üzerine gitmeni tavsiye ederim, önce kendini alıştır, ikna et. ilk başlarda ben de çok çekinirdim hatta ilk zamanlar bende de absürt durdu ama zaman içinde kendimi geliştirdim. şu an hayatımda kimse yok ama olduğu dönemler bunu uygulamışlığım var. ben maddi değerdeki bir şey için sadece bir kez yaptım çünkü ben de maddi değeri olan şeyler isteyemem. ama manevi anlamda istediğimi yaptırmışlığım çok var, düşüncelerini değiştirmek, asla olmaz dediği şeyleri yaptırmak gibi.

bugüne kadar böyle şeylerden hoşlanmayan erkek görmedim açıkçası. ben de odun bir insanımdır ama sevdiğime karşı bi başka olurum. karşımdaki adam bunu hisseder, hissettiririm. sadece tek bir kişide işe yaramadı onun da hisleri kuvvetli değilmiş demek ki dedim geçtim.

Manevi kismina katiliyorum da maddi kismi yani adam özel parcalar gorur kendisi dusunup bana yakistirir hediye alir ona tamam da erkegim ya da başka hoş şekillerde kendime alişveris yapmaya yönlendirmezdim adami ya ilişki eski olsa da yapmadim. Ojemi, rutin alişverişimi filan yaptirmazdim.
Adam zaten kendi dusunmeli bazi şeyleri ben istememeliyim. 🙄

X bir parcayi, kiyafeti gorup ustumde hayal eden adam onu alip gelir en azindan ve begendigini belli eder zaten sacma sapan direkt şunu giy yakisir diye sipariş vermez, vermemeli. 😂

Manevi kismina katiliyorum da maddi kismi yani adam özel parcalar gorur kendisi dusunup bana yakistirir hediye alir ona tamam da erkegim ya da başka hoş şekillerde kendime alişveris yapmaya yönlendirmezdim adami ya ilişki eski olsa da yapmadim. Ojemi, rutin alişverişimi filan yaptirmazdim.
Adam zaten kendi dusunmeli bazi şeyleri ben istememeliyim. 🙄

X bir parcayi, kiyafeti gorup ustumde hayal eden adam onu alip gelir en azindan ve begendigini belli eder zaten sacma sapan direkt şunu giy yakisir diye sipariş vermez, vermemeli. 😂
ben maddi meseleyi Rosa'nın sen al diyeceğim artık mesajına istinaden yazdım.

Erkeğim kadınım vs. diyemem ben ya, utanıyorum. :KK53:
Yani oğlak erkeği karşımdaki, duvardan hallice bir herif işte.
Yüzyılın cilveli hatunuyum, erkeğimmmden daha varoş cok az sey duymusumdur deme kız sen bosver sjdjdjdk evlenirseniz kocacımmmmm dersin
Mesela
K: acıktım canım birşeyler hazırlayalım
Sen: beni yemek istemez misin kocacım🥰🥰🥰 tamam işte 9aya hoşgeldin baby rosa :KK70: :KK70:

Ben yediğim çatalla ikinci defa yemiyorum
Bir tiramisuyu üç kişi paylaşıp Bir de dibini siyirtmak nedir
Ay her defasında daha çok şaşıyorum
Ama gerçekten tanışma olmus tanımis oldunuz aileyi hemen kacin

Yüzyılın cilveli hatunuyum, erkeğimmmden daha varoş cok az sey duymusumdur deme kız sen bosver sjdjdjdk evlenirseniz kocacımmmmm dersin
Mesela
K: acıktım canım birşeyler hazırlayalım
Sen: beni yemek istemez misin kocacım🥰🥰🥰 tamam işte 9aya hoşgeldin baby rosa :KK70: :KK70:
Kocacığım da çıkmıyor. :KK70: Geçen denemelik zorla söyletti bana, bir saat yalvardı de diye. Ona da bir saat güldü. Kıcıcım gibi bir şey çıktı, ne kadar sessiz ve yutarak söylediysem. :KK70:

biz de eşimle hep tek tatlı söyleyip paylaşırız fazla kalori almayalım diye. Ama tanışma yemeğinde 3 kişiye tek ana yemek tek tatlı hiç olmamış. Sizce annesi mi yönlendirdi hani lüks yere gidip menüyü görünce aklı başından gitti de oğluşumun parası gitmesin diye mi düşündü acaba? Ki bu da çok çirkin düşünce. Kısılmayacak yerler vardır bu da onlardan biridir

Konuyu henüz kendisiyle konuşmadım. O ortamda o an bu ne ya siz ne yapıyorsunuz diyemedim, sırf kendi nezaketimden diyemedim ama bunun eziklik olarak algılanmasından rahatsızlık duyuyorum. Siz söyleyin ben nasıl çözeyim şimdi bunu ya da ne diyeyim erkek arkadaşıma şu an ?
Beni yemeğe davet edip aç bırakmanız hiç şık olmadı, hesabı paylaşabilirdik hiç değilse karnımız doyardı üç kişi bi tabağı kaşıklamak zorunda kalmazdık diyin.

Hayir nasıl bir uyusturulmadir tramisu kasiklayacagim
Beni bayiltmalari lazım
Size ana oğul afiyet olsun fln da dememiş mi ya ufacık tepki yokmu
Etrafta fark edenler ne yaptı acaba
Ay annesi duysa tansiyonu çıkacak
Kızım kv ile tramisu... off :KK43:

Son düzenleme:
X