Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Ayy nolur bi ima , bir nida bişey dedim deyiniz , yemin ederim tutamazdim gelişine lafı sokardim ya da gicikligina baktınız durumlar cirkinlesiyor menüde en pahalı neyse onun siparişini verip arkasından köpüklü kahve isterdim hupleterek içmek için nalet gitsin yaa her gün şaşıracak bişey okuyorum .

Ya ilk buluşma anneyle filan o yüzden garip

Yoksa biz de çok bölüşürüz yemeği ama cüzdanı almayım da ilginç

Öğrenci olsalar neyse, ay yazık biz de zamanında öyleydik falan derim. Yetişkin insanları böyle görsem güler dalga geçer, paranız yoksa gelmeyin yahu derim .
ya benim erkek arkadaşımın tatlı ile hiç bir şekilde arası yok...
yemez ben zorla bir lokma veririm tabi süper lüks bir yerde isek olmaz o, servis isterim. öğrencilikte olabilir, böyle şeyler olabilir.

ama bu tanışma yemeğinde olacak iş mi.

hem lüks yere git, hem tek pizza tek tatlı söyle çok enteresan geldi.
kadın instagramında şurada yedik diye paylaşım mı yapıyor anlamadım ki?
böyle davrandıktan sonra lüks mekana gitmiş olmanın ne şanı kalıyor?

şu mekana gittik diye reklam mı yapılıyor nedir çözmedim.

beğendiğin kıyafeti, ojeyi vs hediye et aşkım, senin için giyeyim/süreyim diyebilirsin

Inanilmaz cimriler ve bunu saklayacak kadar uyanik bile degiller, ustune Bir de zekalari dusuk ve cahille. tekmeyi bas

Görüşmeye devam ediyor olmanıza da şaşırdım kesinlikle uzaklaşın kaçın arkanıza bile bakmadan koşarak kaçın o ne öyle beee

Konuyu henüz kendisiyle konuşmadım. O ortamda o an bu ne ya siz ne yapıyorsunuz diyemedim, sırf kendi nezaketimden diyemedim ama bunun eziklik olarak algılanmasından rahatsızlık duyuyorum. Siz söyleyin ben nasıl çözeyim şimdi bunu ya da ne diyeyim erkek arkadaşıma şu an ?

Kolayı naptılarki acaba bir tane gazozu sıraylamı içtilerki Malum litrelik kola pahalı olur

Hiç beşey demene gerek yok herşey ortada zaten onunla bi ömür geçirebilirmisin bunu düşün bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…