Tam tekrar tedaviye baslayalim derken Allahima sukurler olsun hamileyim

RANA.ABLE.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
1.161
0
a.s Arkadaslar dunden beri inanamiyorum hamileyim :nazar: :nazar:

dun adetimin 31. gunuydu test yaptim silik cizgi cikti.. bugunde kan sonucumu aldim 146..
persembe gunu tekrar kandaki degere bakilacak iki katlanirsa sorun yok.. Ne olur dua edin hersey yolunda gitsin.. Pkoluyum 2 yildir ugrasiyorduk gecen yil 3 ay tedavi gormustum 4. ayda dusukle sonuclanan hamileligim oldu.. bu yilda ha basladik ha baslayacagiz derken rahim filmi testler tahliller vs. tam bu ay tedavi gormek icin adetimi bekliyordum ki guzel mevlam yuzume guldu..

Darisi tum isteyenlerin basina insallah..:Saruboceq: :Saruboceq:

tebrikler canım benim..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiiiinn..

canım çok sevindim allahım sorunsuz sağlıklı hayırlı bi hamilelik nasip etsin herşey yolunda gider inşallah çok sevindim a.s.

rana süpersin tatlım ay çok sevindim ya rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin inşallah bitanem darısı bizlere olsun

dualarımız seninle tatlımmm
gözünaydın tebrik ederim

rana süpersin tatlım ay çok sevindim ya rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin inşallah bitanem darısı bizlere olsun

Tesekkur ederim arkadaslarim
sagolasiniz
yuce rabbin insallah bebek askiyla tutusan herkesin yuzunu
tez zamanda guldursun..
:Saruboceq: :Saruboceq:

tebrik ederim canım llah hayırlısıyla saglıkla kucagına almayı nasip etsin sana cok dua edecem cünkü bende tedaviyle gecen ay hamile kalmıştım ama kan degerim iki katı yükselmiyordu sonunda düşük yaptım seni üzmek için yazmadım inşallah bebişin sana tutunur inşallah seni bırakmaz bebişinle konuş ve sakın korkup stres yapma ben cok stres yaptım tutunacagı vardıysada oyuzden tutunmadı güzel haberlerini bekliyorum

:teytey:Canım arkadaşım Ranammmm hamişşş herkerzler duysunnn:nazar::nazar::dance::dance:Maşallahh deyin arkadaşlarrrr.Tebriklerr rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinnnnnnnn inşallahhh bebeğiniiiiiii.Dualarımm seninle ALLAHA emanett ollllll :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

gözünüz aydın

gözün aydın canım
ALLAH TAMAMINA erdirsin inşallah

tebrikler canım ya . böle haberler umut verio bizlere.

tebrik ederim canım llah hayırlısıyla saglıkla kucagına almayı nasip etsin sana cok dua edecem cünkü bende tedaviyle gecen ay hamile kalmıştım ama kan degerim iki katı yükselmiyordu sonunda düşük yaptım seni üzmek için yazmadım inşallah bebişin sana tutunur inşallah seni bırakmaz bebişinle konuş ve sakın korkup stres yapma ben cok stres yaptım tutunacagı vardıysada oyuzden tutunmadı güzel haberlerini bekliyorum

:teytey:Canım arkadaşım Ranammmm hamişşş herkerzler duysunnn:nazar::nazar::dance::dance:Maşallahh deyin arkadaşlarrrr.Tebriklerr rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinnnnnnnn inşallahhh bebeğiniiiiiii.Dualarımm seninle ALLAHA emanett ollllll :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

inşallah bebeğim ALLAHIM NOLUR RANA ABLE NİN BEBEĞİ GÖRÜNSÜN lütfen :Saruboceq:

canlarim sizden boyle destek ve dua geldigi surece Allahin izniyle insallah hicbir problem olmayacak buna inaniyorum Rabbimden hep hayirlisini istedim hepimiz icin.. sevgiyle kalin benimde dualarim sizlerle..

X