Hamileyim Diye Ödüm kopuyor

Spiral taktırmayı sıfr üşengeçlikten erteledim 🥺 Ay umarım ben de o guruba girmem.
İnşallah. Oğlum 40 günlükken taktım spiral şuan 5 yaşında o kadar rahat ki anlatamam. Düzenli kontrollerimi yaptırdığım için hiç acaba yaşamıyorum. Geciksem de. Ayrıca ilişkinin başından sonuna kadar tereddütsüz devam edebilmek benim için önemliydi. Kondom bitmiş mi, hap saati aksamis mi, içime bosalmis mi vs vs derdi yok. Her an her yerde hazirsin😂

Ben hep düzenli takip ederdim. Son zamanlarda hayatı saldım diyebilirim. Paspar bir ruh halinde hiç bir şeyi takmadan sadece günleri geçiriyordum. Bi Pazar gününü biliyorum o da kocam evde diye 😅 Çocuğum sağolsun 😅
Çocuğunuz büyümüş, bende 3 tane küçük var ben ne yapayım o halde abdhskssksk
Vitaminlerinizi ihmal etmeyin

Kızlar selam. Şuan 11 aylık bir bebem var. 6 yıl Gebelik istemiyorum. Klasik yöntemlerle korunuyoruz. Çok dikkat ettik hiç bir sıkıntı olmadı. Geçen hamileliğimde hamilelik belirtilerim 12. Haftada başladı. Hamileliğim boyunca bir kusma mide bulantısı yaşamadım ama hep mide yanmalarım ve reflüm vardı. Neyse Adet düzensizliği oluştu doğumdan sonra bazen 40 günde bir bazen 45 günde bir bazen de 30 günde bir adet oluyorum ve 2 aydır hiç regl takibi yapmadım. Uygulamam vardı nasıl olduysa silinmiş. Yani ne kadardır adet olmadım hiç haberim yok. 2 gündür bir koku hassiyeti, mide bulantıları, baş dönmeleri ve reflü yaşıyorum 😬 Ay yoktur bir şey di mi? İçim içimi yiyor. Gece gece aklıma takıldı. Alayım mı bir kaset test? Ne dersiniz böyle bir şey mümkün mü? Olamaz değil mi. Bir de şeyi merak ediyorum şu yanlışlıkla hamile kaldım istemiyordum olayı tam olarak nasıl oluyor 😅 Yani ertesi gün hapı falan var ya hani. Bi açıklasanız sevinirim 😬😅
emiziriyomusun ? emizirince bazen oyle kokulara falan hassasiyet olur hatta bulantida oluyo ben cok ödüm koptu öyle 🤣

Kızlar selam. Şuan 11 aylık bir bebem var. 6 yıl Gebelik istemiyorum. Klasik yöntemlerle korunuyoruz. Çok dikkat ettik hiç bir sıkıntı olmadı. Geçen hamileliğimde hamilelik belirtilerim 12. Haftada başladı. Hamileliğim boyunca bir kusma mide bulantısı yaşamadım ama hep mide yanmalarım ve reflüm vardı. Neyse Adet düzensizliği oluştu doğumdan sonra bazen 40 günde bir bazen 45 günde bir bazen de 30 günde bir adet oluyorum ve 2 aydır hiç regl takibi yapmadım. Uygulamam vardı nasıl olduysa silinmiş. Yani ne kadardır adet olmadım hiç haberim yok. 2 gündür bir koku hassiyeti, mide bulantıları, baş dönmeleri ve reflü yaşıyorum 😬 Ay yoktur bir şey di mi? İçim içimi yiyor. Gece gece aklıma takıldı. Alayım mı bir kaset test? Ne dersiniz böyle bir şey mümkün mü? Olamaz değil mi. Bir de şeyi merak ediyorum şu yanlışlıkla hamile kaldım istemiyordum olayı tam olarak nasıl oluyor 😅 Yani ertesi gün hapı falan var ya hani. Bi açıklasanız sevinirim 😬😅
Valla korunuyorduk buna rağmen hamile kaldım diyen insnalara bende şaşırıyorum biz korunduk hiç olmadı nasıl oluyor o iş 😅
Test yap bacım yapmadan nasıl bilebilirsin?

X