Tam tekrar tedaviye baslayalim derken Allahima sukurler olsun hamileyim

kizlar 12'sinde kan degerim 146 idi 14'unde yani bugun 234 cikti yarindan sonra tekrar cagirdiler telefonda sordum deger nasil diye yuzde elli oranindan fazla artis varmis buda normalmis ama bana deger biraz dusuk geldi sizce nasil? ayni durumda kalan oldu mu? cevaplarinizi bekliyorum..

5 kez çift çizgi grdum her seferınde aglayarak ugurladım tup bebek için ist a geldım dr ılkonce emın olmak için test yap dedı bende hıc planlamadım aılem gezmeye geldı onları mardın urfa dıyarbakır ek basıma gezdırdım gelecekler dıye temızlık yaptım halı sılktım yoktur dedım kanımı verdım mesaı saatı doldu dedıler yarın gel dedıler bende acilden ogrendım 867 cıkmıs agladım kac saat yolculuk yapmıstım iş yaptım sonra 1129 sonra 2017 cıktı esıme soyledım kızdı bana sevınme 5 tanesı dustu buda belkı duser senı toparlayamam dedı cunku kafayı yıyecek gıbı oluyorum sizlerde dua edın kızlar baskasının baskasına yaptığı dualar kabul olurmus yarabbım yavrumu bıze bagıslaaaa

5 kez çift çizgi grdum her seferınde aglayarak ugurladım tup bebek için ist a geldım dr ılkonce emın olmak için test yap dedı bende hıc planlamadım aılem gezmeye geldı onları mardın urfa dıyarbakır ek basıma gezdırdım gelecekler dıye temızlık yaptım halı sılktım yoktur dedım kanımı verdım mesaı saatı doldu dedıler yarın gel dedıler bende acilden ogrendım 867 cıkmıs agladım kac saat yolculuk yapmıstım iş yaptım sonra 1129 sonra 2017 cıktı esıme soyledım kızdı bana sevınme 5 tanesı dustu buda belkı duser senı toparlayamam dedı cunku kafayı yıyecek gıbı oluyorum sizlerde dua edın kızlar baskasının baskasına yaptığı dualar kabul olurmus yarabbım yavrumu bıze bagıslaaaa

canim insallah yavrun seninle kalacak dualarimiz seninle.. :Saruboceq: :Saruboceq:

hayırlı olsun inşallah bebeğiniz :))

ablamda dün öğrendi hamile olduğu inanamadı 3 kere teyit etti farklı markalarda ki testleri :)) yarında

kan değerlerine bakılacak ..inşallah gelişimi de sağlıklıdır..Allah herkese nasip etsin ,nasip

ettiklerininkileride sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...

Tebrik ederim
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah a.s.

hayırlı olsun inşallah bebeğiniz :))

ablamda dün öğrendi hamile olduğu inanamadı 3 kere teyit etti farklı markalarda ki testleri :)) yarında

kan değerlerine bakılacak ..inşallah gelişimi de sağlıklıdır..Allah herkese nasip etsin ,nasip

ettiklerininkileride sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...

Tebrik ederim
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah a.s.

:Saruboceq: amin arkadaslar sagolasiniz Allahim herkesin gonlune gore versin insallah.. :Saruboceq: :Saruboceq:

canım tebrıkler.
saglıklı bır hamılelık donemı gecırırsın ınsallah.
ALLAH saglıkla kucagına almayı nasip etsin.

a.s Arkadaslar dunden beri inanamiyorum hamileyim :nazar: :nazar:

dun adetimin 31. gunuydu test yaptim silik cizgi cikti.. bugunde kan sonucumu aldim 146..
persembe gunu tekrar kandaki degere bakilacak iki katlanirsa sorun yok.. Ne olur dua edin hersey yolunda gitsin.. Pkoluyum 2 yildir ugrasiyorduk gecen yil 3 ay tedavi gormustum 4. ayda dusukle sonuclanan hamileligim oldu.. bu yilda ha basladik ha baslayacagiz derken rahim filmi testler tahliller vs. tam bu ay tedavi gormek icin adetimi bekliyordum ki guzel mevlam yuzume guldu..

Darisi tum isteyenlerin basina insallah..:Saruboceq: :Saruboceq:

Canım çok tebrik ederim Allah sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip inşallahhh

tebrikler canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin........

selam kızlar bende bekleyenlerdendim hemde 3 yıldır fakat,kayseride bir doktora gittim bana çok güzel bir tedavi uyguladı ve şuanda hamileyiiiim 4 haftalık ve şunuda söyleyim arkadaşlar ilişkiden 10 gün sonra kanda çok rahat belli oluyor hamile olduğunuz.bunu ben her 2 -3 güne bir kan tahlili yaptırdım ilişkiden 10 gün sonrasından beridir biliyordum hamile olduğumu.

tebrikler canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin........

Canım çok tebrik ederim Allah sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip inşallahhh

hepinize coook tesekkur ediyorum

Allahima binlerce sukurler olsun dun kalp atislarini gorduk :nazar::nazar:
cok farkli ozel bir duygu..
rabiim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu insallah..:Saruboceq::Saruboceq:

X