Tam boşanacağım bir gülme geliyor.

Zekanız yeterli olmasa doktora yapıyor olmazdınız. Zeka ile ilgisi yok. Sadece bazen kadınlar içinde bulundukları durumu objektif olarak yorumlamakta zorlanıyorlar. Çok üzüldüm ben size gerçekten. Kesinlikle duygusal istismar bu yaşadığınız. Psikoloğunuz çok haklı. Yapmayın bunu kendinize. Madem evde tüm ev işlerini o yapsın. Canınıza yazık yahu.

her alanda geri çekiyorum kendimi artık. terapi bu süreçte çok iyi geldi bana. dışardan bir göz sarsınca rahatladım. kendi kendime yiyordum kendimi. bu arada hiç kavga etmeyiz biz 2 defa dedim boşanalım diye sadece o zaman tartıştık. kavga etmeye bile mecalim yok... bana bile iyi geliyorsa bence siz de bir psikologa gitmeyi düşünün. demek ki bunları yaşamam lazımmış umarım kalan hayatlarımız daha güzel olur..

Yorumlarınızı okudum.
İçinde bulunduğunuz duruma,
ne kadar üzüldüğümü anlatmaya kelimeler yetmez.
Kendinize bunu niye yaptığınızı,
terapi sırasında anlamanızı ümit ediyorum.
Sözün bittiği yerdeyim kendi adıma.

Butun iyi niyetim ve samimiyetimle sizce sevgi nedir,seven kisi nasil davranir sevdigine?Bu sorularin cevaplarini esinizin davranislarinda goruyorsaniz isiniz cok zor. Sizin alginiz bozulmus. Gormuyorsaniz eger ciddi bir konusma,aile terapisi olmadi adliye. Lutfen kendinize bunu yapmayin. Ekmek elden su golden yasayan bir erkek elbette bosanmak istemez. Sevgiyle alakasi yok bu durumun.

Ne rahat insanlar gordum sevdigi kadin,cocugu,hele ki sagliklari soz konusu oldugunda bildiginiz depar atarlar,normal zamanda koltuktan kazimaniz lazim.Bu yapilan bencillik,uzgunum. Cok bir sey degismiyor,oncelikleri her zaman kendileri.

Çok güldüm ama birazda kendi halimi gördüm sende. Az önce bende küçük bir cinnet geçirdim hem telefon yüzünden hemde ben bir yandan iki çocuğu uyutmaya çalışırken kendisi hala dışarı arkadaşlarının yanına gitme derdinde olunca eee bana da geldiler tabi

Git nereye gideceksen en azından bari gürültüsüz iki çocuğu da uyutup öyle bacaklarimi uzatiyorum. Baktım carlayinca yattı uyudu velhasıl ne kadar yük yüklersen omzuna fark etmiyor canım asirlari yansa umurlarinda olmuyor. Bizde böyle ne yapalım diye düşünüp duruyoruz tabi böyle olmayacak en kısa zamanda bir ayar şart

Öncelikle şunu söyleyeyim kesinlikle boşanmayı hak eden bir evlilik değil bu yaşadığınız.Neden mi?
1.si eşiniz sizin ne düşündüğünüzü kestirebilen biri ki bu düzelebileceğine ihtimal.
2.si anlatımınızdan çıkardığım kadarıyla siz zaten bu durumla başa çıkabilecekler bir kapasitedesiniz.
3.sü ve en güzel sebebiniz de evladınız.
Anlatışınızdan eşinize olan bağlılığınızı da hissettim.Bence sorunların üstüne gidin ve ortadan kaldırın eşinizde düzelecek kapasite sizde de o güç var

Açtığın gün konuyu okudum, kapattım
Şimdilik ban yok, yazayım o an düşündüğümü

Neden bu kadar çirkinleştin?
Karşılıklı bu kötü konuşmanın zemininde, eşinin katkısı olduğunu sanmıyorum.

İlgisizlik bir kadını çıldırtan eşik, yaşadım biliyorum

Çocuklu olunca, Daha hırçın oluyoruz demek

Yine de, pırasa bamya patlıcan muz çilek şeftali

Ne istiyorsunuz sebzelerden meyvelerden

Ben hiç sevişirken benzetme yapmadım, yapılmadı

Ama, “aşkım şu bina var ya..” edepsiz şakasını çok yaptım,
Premses falan da değilim

Ne rahat insanlar gordum sevdigi kadin,cocugu,hele ki sagliklari soz konusu oldugunda bildiginiz depar atarlar,normal zamanda koltuktan kazimaniz lazim.Bu yapilan bencillik,uzgunum. Cok bir sey degismiyor,oncelikleri her zaman kendileri.

Bugün söyledim dün yaptığına çok sinirlendiğimi. Güldü "çıkarsın sandım" dedi. Nasıl alıştıysa her durumda koşmama...

Çok bağlıyız tabi. Mesela az önce "Gamzedeyim deva bulmam" dinliyordu. "kim lan bu gamze" diye odaya girdim. Elinden telefonu düşürüp "yine delirdin git uyu allasen" dedi ahsjsjs. Böyle romantik minnoş anlar.

Valla bilmiyorum ki. Genelde çirkinleşmem ama o gün taştım demek ki. Sevgiliyken yapardık o dediğini. Buluşmadan önce adres tarif ederken ne direkler dahil oldu konuşmaya ahshjsjs.

Valla bilmiyorum ki. Genelde çirkinleşmem ama o gün taştım demek ki. Sevgiliyken yapardık o dediğini. Buluşmadan önce adres tarif ederken ne direkler dahil oldu konuşmaya ahshjsjs.
Ben ondan ayrıldım
Artık direk muhabbeti sadece “o aklından geçen dansı yap mam, uçan balina olmak bana yakışmıyor” oluyor.

Demek samimiyeti abartmamakta fayda var, yoksa saygı da sıyrılıyor.

Denge yatakta sağlanır, orda herkes eşit, nü, bağımsız.
En büyük şikayetlerimi, en güzel iltifatlarımı sevişip Yanyana yatarken yapardım

En samimi olanları da orda dinledim.

İzin vermiyorsun ki, 10 dk değil, 5 saat sürse sabah nasıl uyanırdınız? :)

Bebek ağlıyor, uyanıyor mu?

Siz onları kreşte görün, uyku saati ağlıyor
Neden?
Hepsi uyudu, ben neden uyumadım?

Geç uyudu, 45 dk dolsun uyku için
Ben neden geç uyandım?

Başında yetişkin, öğretmen yok, yuvarlana yuvarlana uyuyorlar.

İlgi çekmek için ağlıyor kreş bebesi.

Ben kıskanıyorum mu neyim, ama çocuklarla da çalıştım
14 yaş grubu ile de.

Ben yurtta büyüdüm. Kural net. Uyku saati.
Kuzu sürüsü psikolojisi işte. Durduk yere oyun oynarken uyku saatinde uyuyorduk.

Tek çocuk bu yüzden zor, sürü olsalar daha kolay

Benim papağan evladım saat 10da uyur.
Daha yakın yere ona yakın köpeğim olsaydı, bebeğim olsaydı
Uyku saati daha kolay olurdu.

Korktuğu için ağlamıyor ki, kimse yok diye ağlıyor

Ee köpeklerimiz bizden iyi evebeyn :)

Uzattukça Batıkent’e bağlayıp ağlayacağım yine

Özetle çocuğun küçük değil
HPaktivite için oyunca ömürlük dosta ihtiyacı var

Ne kadar dağınık benim aklım da

Toparlayım demiş yarım bırakmış oldum.

Asıl tavsiye bana gerek, son aklımın notlarını sana oynadım

Kazan bunu.

Benim için bile :)

Ya güney bir şey söyleyeceğim ama kırılma olur mu. Ben seni hiç anlamıyorum ya :) valla yazdığını birkaç kez okuyorum. Anlayabildiğim ölçüde cevaplıyorum ama bu son yazdığını hiç anlamadım valla. Sanırım anladığım kadarıyla benim oğlanın uyku sorunu olup olmadığını soruyorsun. Şöyle var. Temel ihtiyaçları konusunda taviz veren bir anne değilim. Dokuz dedin mi yatağına girer. Dirense de uyur. Sabah da erken kalkar. Ancak gece aşırı aşırı hareket eder. Mutlaka dört beş kere su içmek için uyanır. Kalkar yatakta dört döner. Deliksiz uyku diye bir şey yok.

Ya bak sesli konuşsak herkes anlıyor
Ben yazarken edebi Metin değil bu diyorum
Konu sahibine saygısızlık etmek istemiyorum
Özelden yazar mısın bana

Aslında sizin kadar ayrıntıya takılmıyorum
Size dokunun noktalardan örnek vermeyi deniyorum.
Gün boyunca yabancı dillerle muhattabım,
Sana yazdıklarımdan
sonra
Bir süre tv izledim
Ve böyle konuşma çıktı

Tam klasik yay erkeği kafası Onlara göre çözülemeyecek sorun yoktur,sen abartiyorsundur,onun sorununu ancak o çözer başka desteği kabul etmezler,kavgalar seksle çözülür.

Bence sizin boşanmayacaginizdan emin olduğu için böyle sorun yok kafasında davranıyor.Telefonu veya davranışlarında rahatsız eden şeyleri belirtin tabi, telefonu sosyal medyayı azalttirin bu zamanla olacak bir şey.Huylari konusundan ise birden değişim.beklemeyin maalesef onlar kolay kolay değişmezler

Bu arada anlatıma bayıldım

Hepsi yay burcu olmasının yüzünden demicem. Çok komplike nedenleri var bence. Ama gözüme çarpan bir sebebi var,siz her işe koşturup karşı tarafa iş buyurmayan birisiniz anladığım kadarıyla. Böyleyse durum karşı taraf tembelleşir. Siz işten başını kaldıramadıkça yabancılaşır ve yurt arkadaşı gibi davranmaya başlar bence

Anladığını bizimle paylaşırmısın yalniz değilsin malum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…