Tam boşanacağım bir gülme geliyor.

Bizden iyi mi bilecen kadın. Alkol sorunu var diyorsak vardır. Aldatılıyorsun diyorsak aldatılıyorsundur.

Peki bir şey sorucam. Ikisi aynı anda mı oluyormuş? Alkol alıp aldatıyor mu yoksa aldattıktan sonra mı alkol alıyor. Sıralama önemli çünkü alkol alıp aldatıyor ise affederim. Çünkü aklı falan hep gider kemalimin.

Idrakyollariiltihabi Idrakyollariiltihabi eşin yay erkeğiymiş madem biraz ön bilgi vereyim.
Bacım bu erkekler konuşmayaykla, dırdırla değişmez. Aksine daha huysuz, geçimsiz olurlar.

Bakımsız, çok konuşan, ona muhtaç kadın onlara hiç çekici gelmez. Çoğu bu yüzden başka kadınlarla vakit geçirir sanal/reelde ve arkadaşça veya flört olarak. Aldattığını düşünmediği için rahattır.

Ona ihtiyacı olmadığını hissettiren, sözle değil de davranışlarıyla ona hayatının merkezinde olmadığını gösteren, bakımlı ve şen şakrak kadın dolaylı olarak hükmedebilir.

Bunları yapıp yapmamak sana kalmış. Ben nacizane fikir sunuyorum.
yay kadınıyım doğru tespitler

Peki bir şey sorucam. Ikisi aynı anda mı oluyormuş? Alkol alıp aldatıyor mu yoksa aldattıktan sonra mı alkol alıyor. Sıralama önemli çünkü alkol alıp aldatıyor ise affederim. Çünkü aklı falan hep gider kemalimin.
Alkol alıp aldatma ihtimali daha yüksek çünkü alkol bütün kötülüklerin anası. Ama alkollü olduğu için de aldatmadan sayılmaz o bence

Alkol almasa aldatamaz zaten. Önce alkol ardından aldatma.

Hayır durduk yere niye hortladı bu konu acaba. Dur basın açıklaması yapayım. Argadaşlar Kocamın hiç alkol sorunu olmadı. Hatta benim alkol sorunum olma ihtimali onunkinden fazla. Ben bildiğim kadarıyla hiç aldatılmadım. Konuda bahsi geçen yelloz bir akıllı telefon shsjjs. Ekrana bağımlı kendisi. Kumar konusunda şimdilik bir sıkıntı yok. Atları getirin banaaa aaattt diye krize girmiyor en azından.

Boşanma konusunda şimdilik bir girişimim yok. Hayat çok pahalı, egonomi kötü. Nereden baksan bir koca bi dünya para eder. Kemalim yapmaz sonuçta. Iki yıl önce bu sorunları dert edecek kadar dertsizmişim demek ki. Şimdilerde oğlum ela lale ellesin, efendime söyleyeyim Okan lale ile OK ellesin diye uğraşıyorum. Birinci sınıf anneleri bilir ki, şu konuda yazılanlar hiçbir şey ifade etmez insana. Benim şu an tek derdim ela. Ela olacak şıllık iki lale elleyecek diye gecem gündüzüm karıştı. Kocam olacak insan üç akıllı telefonla grup yapsa bile gözüm görmez. Çünkü o ela o laleyi elleyecek!!!
Bu arada sormadan edemeyeceğim lalenin rızası var mı ellenmek konusunda. Yoksa çünkü cinsel tacize girer 😣

Alkol alıp aldatma ihtimali daha yüksek çünkü alkol bütün kötülüklerin anası. Ama alkollü olduğu için de aldatmadan sayılmaz o bence

Tabi ki sayılmaz. Yıllardır alkol sorunu var sonuçta yazmışım mesajlarda. Sorun adı üstünde. Bile isteye yapmıyor ya adam. Kemalim kalp kalp.

Bu arada sormadan edemeyeceğim lalenin rızası var mı ellenmek konusunda. Yoksa çünkü cinsel tacize girer 😣

Dava açıcam milli eğitime zaten. Çocukların aklına pis pis şeyler sokuyorlar. Bacak kadar ela sürekli bir şeyleri elliyor. Edep kalmamış hiç.

Alkol sorunu mu varmış demeee. Ben at yarışı sorunu var diye biliyordum ama alkol varsa dur ben boşayayım yine ahajajs.
Ay sanki öyle hatırladım ya, olsun sonuçta bağımlılık. 😐 Dikkat et sen, online bet falan karıştırır aman diyim.

Dava açıcam milli eğitime zaten. Çocukların aklına pis pis şeyler sokuyorlar. Bacak kadar ela sürekli bir şeyleri elliyor. Edep kalmamış hiç.
Nail ile Nalan var bizde bu ara. İsimler de sevimsiz geldi, Ela ile Lale 'nin kendi içinde bir ahengi vardı hiç olmazsa. :KK70:

Ay sanki öyle hatırladım ya, olsun sonuçta bağımlılık. 😐 Dikkat et sen, online bet falan karıştırır aman diyim.

Karıştırmazsa adam değil!! Ülke batmış biraz da o batsın amaaan. Eppek alacak para yok nereye karıştırıyor acaba. Ağzını yırtarım onun. Geçen yıllar beni çok değiştirdi anacım. Uzaklara dalıp üzülen o idrak yok artık. Beni ela lale yıkmamış kocam mı yıkacak. Yaşlandık be.

Nail ile Nalan var bizde bu ara. İsimler de sevimsiz geldi, Ela ile Lale 'nin kendi içinde bir ahengi vardı hiç olmazsa. :KK70:

Hele o nail yok mu, ezik! Nalan da her an "onurumla oynadın beni bi paçavra gibi kenara attın!" deyip defterden fırlayacak gibi duruyor. Nalan diye çocuk ismi mi olur. Nalan Türk filminde olur, o kadar!

Karıştırmazsa adam değil!! Ülke batmış biraz da o batsın amaaan. Eppek alacak para yok nereye karıştırıyor acaba. Ağzını yırtarım onun. Geçen yıllar beni çok değiştirdi anacım. Uzaklara dalıp üzülen o idrak yok artık. Beni ela lale yıkmamış kocam mı yıkacak. Yaşlandık be.
En güzeli valla, içine atıp kendine dert edeceğine dışına çıkar ona dert olsun.

Gelmeseydin konunun muhtemel ilerleyişi;

-Ben de sanki bir ara üstüne kuma getirmiş diye duydum ama bu üye o üye miydi
Alıntı
-Aa evet oydu di mi
Bence bu konu fake (face de olabilir bilmiyorum) adama pırasa demiş adam patates demiş bu iki cümlenin alakası yok şüphelendim
Alıntı
-Ben de şimdi bir şüphelendim, bir ifşaat çalışması yapalım mune göreve yoksa burda grev var
Alıntı
-Sen naaptın kız, kocan iyileşti mi yoksa hala aynı gebeşlikte mi
Alıntı
-Benim kocam asla bana patates demez, burdaki konuları okuyunca adamı sevesim geliyor kalp, kalpli göz, nazar boncuğu sevgi şeysileri
Asfhhj
Sosyolojik analiz bitti

Gelmeseydin konunun muhtemel ilerleyişi;

-Ben de sanki bir ara üstüne kuma getirmiş diye duydum ama bu üye o üye miydi
Alıntı
-Aa evet oydu di mi
Bence bu konu fake (face de olabilir bilmiyorum) adama pırasa demiş adam patates demiş bu iki cümlenin alakası yok şüphelendim
Alıntı
-Ben de şimdi bir şüphelendim, bir ifşaat çalışması yapalım mune göreve yoksa burda grev var
Alıntı
-Sen naaptın kız, kocan iyileşti mi yoksa hala aynı gebeşlikte mi
Alıntı
-Benim kocam asla bana patates demez, burdaki konuları okuyunca adamı sevesim geliyor kalp, kalpli göz, nazar boncuğu sevgi şeysileri
Asfhhj
Sosyolojik analiz bitti

Ahajsj çok önemli bir detayı unuttun ama. "ben asla telefonla seks yapan bir adamı affetmem. Boşan bence. Sığınma evine git."

Sığınma evini beş yıldızlı otel sananlar var burada mesela. Kiralar olmuş 77475448 lira . Doğalgaza bir milyonuncu zam gelmiş. Bence kimse boşanmasın şöyan. Boşansa bile yan odaya taşınsın. Evin ortasına duvar örüp öteki tarafa taşınsın.

Ahajsj çok önemli bir detayı unuttun ama. "ben asla telefonla seks yapan bir adamı affetmem. Boşan bence. Sığınma evine git."

Sığınma evini beş yıldızlı otel sananlar var burada mesela. Kiralar olmuş 77475448 lira . Doğalgaza bir milyonuncu zam gelmiş. Bence kimse boşanmasın şöyan. Boşansa bile yan odaya taşınsın. Evin ortasına duvar örüp öteki tarafa taşınsın.
merhaba
konuyu açalı 2 yıl olmuş ne yaptınız var mı bir gelişme?

X