Rüya Yorumları tabir-i beyyine

akgün güzelim korku filmi filan mı izledin yatmadan
neyse ben en iyi olacak şekilde yorumlayayım
çevrende birçok haksızlıklara hayalkırıklıklarına sahip olduğu şeyleri kaybeden insanlaın varlığına şahid
olucaksın ve birilerinden destek almak istiyceksin

tryamour öncelikle eski sevgilini unutamadın mı ve eski sevgilin şu an yalnız mı bunu bir söyle güzelim
2-resmi işlerin varsa dikkatli ol birde olayları çözerken tek taraflı düşünme

Evet unutamadım malesef. Tekrar onunla beraber olmak istiyorum. Uzak bir şehirde yüz yüze görüşme imkanımız olmadı ve bişyler eksik kaldı bende.mafoldumben
Rüyalarıma sık sık girmez çok nadir görürüm.
Hayatında biri var mı yok mu bilmiyorum. mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar, ben forma bugün katıldım ve çok sıkıntılıyım arkadaşlar bende bir rüya gördüm ve tedirginin size anlatayım dedim banada yorumlarsanız çok memnun olurum sayın. beyyine
ben uzmanlık sınavlarına hazırlanıyorum ve dün istihareye yattım. rüyam hayırlara çıksın karışık geldi biraz bana. öncelikle rüyamda bir erkek gördüm bu erkek geçen hafta bankada bir işlem sırasında beimle ilgilenen banka görevlisi ve adı murat beydi. rüyamda ilk önce bu kişiyi gördüm çok hırçın ve sinirliydi kafası 3-4 parçaya ayrılıyor geri birleşiyordu siyah takım giymiş 30-40 yaş arası bir erkekti. sonra uyandım ve tekrar uyudum bu sefer rüyamda bir iş ortamındayım genç erkekler var ve amcamın kızıda orada bir tanede başka genç bayan var geniş büro gibi bir yer orada tuvalate giriyorum ve tuvalete benimle birlikte diğer kız ve amcamın kızıda geliyor ben afedersiniz tuvaletimi yapar pozisyondayım kız karşıma geçmiş amcamın kızıda yanımda. kız eline yeşil naneli gibi bir sakız alıyor sündürüyor ve bak nasıl çürüdü dokun diyor tedirgin dokunuyorum sakız ezik bir halde sonra kremsi beyaza yajın bir sakız çıkarıyor onuda eline alıyor çiğnenmiş ikiside ve oda çürümüş tozumsu olmaya yakın onada dokunuyorum sonra kız yeşil sakızı tuvalet taşının kenarın ayapıştıryor nerden geldiğini anlamadığım bir mavi ve şeffaf karışımı boru gibi katlı plastik bir şey veriyorlar elime tuvaletin deliğine koyuyrum oradan aşağıya düşüp lağama gidiyor çok fena oluyorum niye öle oldu diye böle bir rüya gördüm nolur banada yorum yazın sabahtan beri nefes alamıyorum ne demek bu rüya şimdiden teşekkürler

korku filminde bile bu kadar aksiyon olamaz sanırım.:roflol:zaten korku filmide hiçbir zaman izlemem.
Yorumun için teşekkür ederim

kontesce adamın siyahlar giymesi ve yeşil sakızın lağıma gitmesi pek iyi değil ama kötü yorumlamak istemiyorum senin içine nasıl doğdu umutlu musun yani yoksa umutsuz mu

cnm rüyamda bi akrabamın evine gitmişim annemle etrafa bakınıyorum uzun zamandır da görüşmüyoruz yani uzaktayız ve tuvaletim gelmişti ev labirent gibi zor bulmuştum rüyamda tuvaleti tuvalet görmek anlamı ne acaba bilmiyorumkismile

Rüyamda savaş gibi bir şeydeyiz..Neden hep savaş ya da kıyamet gibi olayların ortasında oluyorum bilmiyorum.
Araba ya da tren gibi bir şeyin içindeyiz kapkaranlık.At nalı sesleri geliyor atlar çekiyor sanki.TÜnelin içinden geçiyoruz aşağı doğru inerken hızlanıyor ben bi düğmeye basıp durdurabiliyorum istediğim zaman.Bi anda köprünün altında bi yerde buluyorum kendimi.trenden mi atladım bişey yaptım.orada da bizim taraf varmış.dere gibi bir şeyin içinde herkes suyun içinde bacaklarına kadar su geliyor.köprüden tren geçiyor ya,tren virajı dönerken yiyecek dökülcekmiş biz de açız ya onları toplucakmışız.herkes yerlerini alıyor tepsilere yiyecek dusecek.meyve düşüyor.muz ve portakal aklımda.muz soyulmamş.ama portakal soyulmuş ve dilim halinde.seviniyoruz.ağzıma atıyorum bi tane.tam çiğnedim,ama yutmadım.birileri o zehirli diyor.ağzımda acı bi tat oluyor.
sonra tam arkamda kapı açılıyor bir dolu formalı kadın ve erkekler.ordu duruyor karşımızda. sonra uyandım.

derimmerim gerçek hayatta çıktığın biri var mı bilmiyorum ama birçok talibin olacak ama bunların çoğunu seçmeyeceksin ayrıca etrafında seni aldatmak isteyenler olabilir

maix etrafında helale harama dikkat etmeyen dini inancı zayıf çok insan var ayrıca sende biraz öylesein galiba biraz dine yönel

Beyyine cevap verdim sorduğun soruya. Yorumlamamışsın rüyamı. Çok merak ediyorum hala. benneyaptımki

Rüyam şuydu: Rüyamda bir kapıdan içeri giriyorum içerisi saray yeri gibi. Çok büyük bir yer. Çok lüks şaşaalı. Eski sevgilim ve kardeşi içeri girdiğimde beni karşılıyorlar. (Kardeşini fotoğrafta gördüm sadece, yüzyüze karşılaşmadık hiç.) Yüzlerinde kocaman bir gülümseme var. Dişleri bembeyaz.Abartılı bir sırıtma bu.Şaşırıyorum onları bu şekilde görünce. İkisi de gri parlak takım elbise giymişler.Ama normalde böyle giyinmezler. Eski sevgilimin suratı daha farklı ve daha kilolu, saçları da değişik, yüzü daha büyük. İkisinin de elini sıkıyorum. Sonra bir odaya geçiyorum. Orası da mükemmel ve çok büyük.
Çok şaşkınım hala. İnanamıyorum etrafta gördüklerime. Kocaman bir yatak var odanın ortasında ve üstünde de göğüslerini açmış eski sevgilimi bekleyen bir kız var. Güzel biri ama göğüsleri çok büyük aynı zamanda da biraz iğrenç gibi. Sabırsızlıkla eski sevgilimin yanına gelmesini bekliyor.
Sonra odaya başka bir kadın giriyor kızıl saçlı olgun biri ve eski sevgilimin benimle duşta olduğunu söylüyor yataktaki kıza. Ben odadayım hala. Duşta görmüyorum kendimi. Ama kadın benimle duşta olduğunu söylüyor eski sevgilimin. Biraz rahatlıyorum kadın böyle söyleyince. İyi bari benimle beraber diyorum yataktaki kız sinirlerimi bozsa da.
Bunun anlamı ne olabilir?

Odtü kampüsünün büyük bir alanı var oradaydım. O büyük alanın içinde bir futbol sahası da var. Bir arkadaşım ve tanımadığım Bir kaç kişiyle beraber oturuyoruz, muhabbet ediyoruz vs. Sonra 3 kişi geliyor oturduğumuz yere. Bu kişiler öğrenci değil. Biri despot çatık kaşlı bir adam yanında başörtülü mazbut bir kadın ve bir de genç bi kız var. Genç kız gözlüklü biraz çekingen ve masum görünümlü. Bu kızı görünce seni bir yerden tanıyorum galiba biz akrabayız diyorum. Kız hafifçe evet anlamında başını sallıyor ve sarılıyor bana. Sıkıca sarılıyoruz birbirimize ama kız çok durgun. Sonra oturuyoruz yanyana. Bir defter sayfası çıkarıyor ve kağıda 'sevinçli bir haber alacaksın' diye yazıyor bana. Şaşırıyorum ve tarot baktığını söylüyor detaylar için kartlarımı açmam gerek diyor ama kartları yanında değilmiş. Ben de merakla bekliyorum. Ardından o adam ve kadının beklediği yere bir dolmuş geliyor ve kızı da çağırıyorlar bi daha zor gelir bu dolmuş sen de bin diyorlar. Kız hemen gidiyor ben bozuluyorum bu duruma bana tarot bakacaktı ama bakmadı hemen gitti diye.
Ben de yerimden kalkıp ortamda bulunan iri ve uzun boylu bir çocuğun yanına gidiyorum. Acaba bu kadar uzun boylu bir sevgilim olsa ona sarılmak nasıl olur diye düşünerek hafifçe sarılıyorum. O da bana sevgilililer önce böyle öpüşür diyerek dudağımın kenarından öpüyor. Daha da ileri gitmek istiyor ama ben hemen geri çekiliyorum. sonra yine aynı çocuğun fotoğraf makinesini alıp fotolarını çekmeye başlıyorum. Bazen çekiliyor bazen makinede sorun çıkıyor ve beceremiyorum. Sonra başkalarının da fotoğraflarını çekmeye çalışıyorum.
Yorumlarsan sevinirim.

selam cnm ben rüyamda iki defa incir gördüm...ama hep görüyorum yiyemiorum??kayınvalidemde vardı yanımda mormor kocaman incirler...yorumlarsan cok sevinirim..fakat yemiorum nedense;?

tryamour ilk rüyan eski sevgilini unutamadığına ayrıca onun işlerinin şu ara biraz karışık olduğuna ve başka birileriyle çıkmayı düşünebildiğine delalet gibi bence sen ne yap ne et bir bahaneyle onu gör

tryamour gerçekten bir haber alacaksın ama bu nasıl bir haber bilemiyorum
artık hayatında gerçek anlamda birisinin olmasını istiyorsun ve buna özlem duyuyorsun
ayrıca öğrencilik ve okul hayatınla ilgili yeni deneyimler yaşayabilirsin yeni yeni şeyler öğreneceksin okul alanında

MeleGim avatarına bebiş koymuşsun çocuğun var mı yada hamilemisin bilemiyorum ama
rüyana göre bu çocuk işi bir müddet olmayacak gibi gözüküyor (eğer hamileysen ikinci çocuğun hemen olmayacak)

Offffff beyyine.. mafoldumben
O başka bir şehirde.Yanına gitmeyi düşündüm ama o istemez gibime geliyor.Ne düşündüğü konusunda bir fikrim yok. Durumlar çok karışık.Sence onu görürsem sonuç iyi mi olur? Yoksa bu rüyaya göre başka bir kız mı var aklında anlamadım. Lütfen yardımcı ol. mafoldumben

MeleGim avatarına bebiş koymuşsun çocuğun var mı yada hamilemisin bilemiyorum ama
rüyana göre bu çocuk işi bir müddet olmayacak gibi gözüküyor (eğer hamileysen ikinci çocuğun hemen olmayacak)

ilk bebeğimi kaybettim...düşük yptım esim asker olck iki ay sonra...düşügümle alakası olblrmi acaba?ikinci bebegmi olmck..?

beyyinecim ben şunu sormak istiyorum rüyanın görüldüğü zaman önemlimidir
mesela ben genelde öğle vakti uyuduğum zaman ilginç rüyalar görürüm bu rüyalar geçerlimidir
bide sabah namaz vakti görülen rüyalar geçerli denir doğrumudur
teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…