Rüya Yorumları tabir-i beyyine

Upuzun süredir beyyine yok. Ben gelene kadar yazmayın gibi bir şey demişti kendisi.
Rüya yazmak saçma yani. Çünkü cevapsız kalacak. Ama diğer sayfalardan bihaber olan kişiler rüya yazmaya devam ediyor.sempatiksalakcinni

ruyamda cok sık savas goruyorum
pkklılar evımı basıyo kovalıyolar
yada bı savas cıkmıs bomba seslerını duyuyorum enaz2-3 aydır bu boyle bı acıklaması varmı?
sımdıden tskler

Beyyineyi görüyorum ben arada bi sitede bugünlerde ama çok rağbet olunca yorum yapmaktan sıkıldı herhalde.

ya kızlarr hayır olsun ben anlatıym rüyamı bir plajdayım yanımda kım var hatırlamıyorum ama ben plajda yürürken üstümde bikini var herkes cok guzel olmuş yakışmış falan dıyor ama kımse iç çamasırımın ustune bıkınımın altını gıydıgımı solemıyor yada farketmıyorlar sonra ben buyuk agzı acılmış denız kabugu goruyorum içine 4 5 yasındakı cocuk gırecek buyuklukte bır suru denız taşı taş falan var ve aralarında 1 yada 2 tane inci var onlarda küçük taş gıbı ufaklıkları ama gercekmı bılmıyorum gıdıyorum alıcam aynı zamndada bıraz ılerde kız kardeslerım kumda denız taşları arasında secım yapıolar buda guzel buda guzel diye bende katılıyorm sonra.ben camasırımı farkedıyorum ustumu degiştırmek için soyunma kabınıne gıdıyorum ondan sonrada oda gıbı bı yere gecıyoruz tas secmeye orda devam edıyoruz aralarında ustunde siyah ipi olan dikiş iğnelerıde var ama karıstıryorz elımıze falan batmıyo sonrada uyandım nedemek acaba :) yorumlayabılen varmıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…