Erkek gibi tavırların var...

Yasiniz kucuk degil ama sosyal becerileriniz cok eksik. 5 yasindaki oglum bile gittigi ortamda ne giyecegini az cok bilir. Mesela pis kiyafetle okula gidemeyecegini bilir. Siz daha isyerinde nasil giyinmelisiniz bilmiyorsunuz. Iletisim becerilerinizi ve sosyal davranislarinizi gelistirmelisiniz.
Evet dikkate alacağım.

Ütüsüz ve salaş giyinmek iş ortamı için bana çok garip geldi açıkçası. Sevgiliniz olması salmanız anlamına gelmemeli bence. Ben evlendikten sonra kilo da aldım makyaj falan çok sevmem ama işe her zaman temiz ütülü düzgün giyinirim. Cilt ve diş bakımımı aksatmam vs. Bu işinize duyduğunuz saygıyla da alakalı bence. Bizim işyerinde bi arkadaş var çok çalışkan çok da tatlı biri ama giyimi kendisi saçları çok özensiz ve bahsettiğinizin aksine direkt dikkati o çekiyor, özensizliğinden dolayı. Ben çok seviyorum onu ve bu şekilde görünmesi beni üzüyor cidden. Çünkü diğer insanların ne düşündüğünü biliyorum. Bence siz de daha özenli olun
Beni de çok seviyolar ama dışardan nasıl göründüğünü de anlamış oldum. Gerçekler söylendi belki ona bozuldum. Teşekkür ederim dikkate alacağım

Kadın resmen kendini hedef gösterip dedikodu ortamı yaratmış hepinizde arkasından gitmişsiniz ve sizlere istediği şeyleri söylemiş. Ben iş yerinde bu kadar açık iletişime karşıyım valla ne bana kimse şişko diyebilir ne kıyafetime laf edebilir. Her seyin başı saygı

Kadın resmen kendini hedef gösterip dedikodu ortamı yaratmış hepinizde arkasından gitmişsiniz ve sizlere istediği şeyleri söylemiş. Ben iş yerinde bu kadar açık iletişime karşıyım valla ne bana kimse şişko diyebilir ne kıyafetime laf edebilir. Her seyin başı saygı
Bende uydum ya. Ama bir tık gerçeklerle yüzleşmiş olabilirim djfk

Öncelikle eleştiri içeriklerine girmeyeceğim. Bence kimse kimseyi eleştirmemeli. Çok ciddi söylüyorum. Yapıcı eleştiriyi severim, dost acı söyler hatam söylensin ne kadar desek de o iş olmuyor. Bence kimse eleştiriyi sevmiyor o an sorun etmese de sonradan içine atıyor vs. Mükemmel çocuk yetiştiricez diye saçmalayan ailem sağolsun hep eleştiriye açık olayım, hatamı söyle mottosuyla sınırlarımı hep ihlal ettirdim. Ve o insanlara bilendim sonradan. Ben onları eleştireceğim zaman baktım kimse burnundan kıl aldırmıyor. Ha spefik x olayda şöyle davran vs tavsiye verilir. Ama onun dışında sen şöylesin sen böylesin şöyle davranma böyle davran ı ıh olmuyor. Ne yapın, ne kendinize yaptırın.

Yok ben genel olarak artık güzel olmayı takmadığım için üşeniyorum. Eski işimde mavi yakayla çalışıyordum. O yüzden kıyafetime dikkat ediyordum oda ordan kaldı. Kimseye sapık herkes bana aşık felan demıyorum. Ama çok duydum böyle arkadan yapılan yprumları. Ama ütüsüz giyinmek kendime saygısızlık ablamda öyle dedi. Kadını eleştirdiğime pişman oldum, ne haddime dedim sonradan. Neyse genel olarak haklısınız ama
Bak bunlar sırayla gelir önce kılık kıyafet özensizliği,sonra kişisel özensizlil derken depresyona doğru gider.
Aynanın karşısında kendini en iyi şekilde gör 🧡

Sabah bundan önce kadın hakkında; başka erkeklere dokunuyor bilmem ne, or... diye birşey demişler.
Şu kısma kimse yorum yapmamış da, bu nedir? Orası nasıl bir iş yeri ki millet birbirinin arkasından şöyle kelimeler sarfediyor? O kadar normal bir şey gibi anlatmışsınız ki…

Ne biçim bi ortam, nasıl bi iş yeri, nasıl muhabbetler bunlar, okurken cringe denizlerinde yüzdüm yine. Seviye yok, saygı yok, sınır yok; biri birine şişko diyor, biri diğerine or.spu diyor, biri kalkıyor haydi beni eleştirin (??) diyor, kabus gibi. "Bana kral de" ne ayrıca ya, çok kötü 🥲
Konu sahibi eleştiri isteyen kişiye bam güm yapıştırıyor lafları ama kendisine bi eleştiri gelince mahvoluyor. Bir de kendini anlata anlata bitirememiş :KK53:
Insanlar sadece sevgilisi için bakımlı, özenli olmaz konu sahibi. Herkes şıkır şıkır gezsin, full makyaj dolansın gibi bi şeyden bahsetmiyoruz tabii ki ama ütüsüz üst başla da sosyal ortama, iş ortamına girilmez. Ayrıca erkeksi tavırlar kıyafetle de ilgili değildir bence tam olarak.
Sınırlarınız olmazsa, saçma muhabbetlere girmeye devam ederseniz daha çook şey duyarsınız, birbirinize bu hadsiz söz haklarını veren bizzat sizlersiniz.
Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Şu kısma kimse yorum yapmamış da, bu nedir? Orası nasıl bir iş yeri ki millet birbirinin arkasından şöyle kelimeler sarfediyor? O kadar normal bir şey gibi anlatmışsınız ki…
Ben tepkimi verdim. Normal değil işte. Bende herkese herşeyi anlatmayın derken uyarı yapmak istemiştim. Ama gerek yokmuş onu anladım.

Ne biçim bi ortam, nasıl bi iş yeri, nasıl muhabbetler bunlar, okurken cringe denizlerinde yüzdüm yine. Seviye yok, saygı yok, sınır yok; biri birine şişko diyor, biri diğerine or.spu diyor, biri kalkıyor haydi beni eleştirin (??) diyor, kabus gibi. "Bana kral de" ne ayrıca ya, çok kötü 🥲
Konu sahibi eleştiri isteyen kişiye bam güm yapıştırıyor lafları ama kendisine bi eleştiri gelince mahvoluyor. Bir de kendini anlata anlata bitirememiş :KK53:
Insanlar sadece sevgilisi için bakımlı, özenli olmaz konu sahibi. Herkes şıkır şıkır gezsin, full makyaj dolansın gibi bi şeyden bahsetmiyoruz tabii ki ama ütüsüz üst başla da sosyal ortama, iş ortamına girilmez. Ayrıca erkeksi tavırlar kıyafetle de ilgili değildir bence tam olarak.
Sınırlarınız olmazsa, saçma muhabbetlere girmeye devam ederseniz daha çook şey duyarsınız, birbirinize bu hadsiz söz haklarını veren bizzat sizlersiniz.
Geçmiş olsun.
Ben kendimi övmüyorum. Bende zaten hata. Ben güzelim dişil enerjim yüksek vs demiyorum ki. Bende de bir salmışlık var, kendi durumumu anlattım. Dişil enerjim yüksek değil zaten. Erkeksi de olabilir tavırlarım. Kendime dikkat edebilirim ama eğer erkeksi tavrım varsa bunu çözemem. Yani evet gerçeklerle yüzleşmiş olduğum için bozulmuşta olabilirim kdfjk

Konu sahibi de bu ortamda çok sevilip sayıldığını düşünüyor.
Onun arkasından da kim bilir neler deniyor.
Aynen bilemeyiz. Aynı şeyi bana söyleyen kıza dedim. Bizim hakkımızda ne diyolar kim bilir diye. Sevdiklerini düşünüyorum en azından kendi ekibimde ama belkide orda benimde bu şeylerim eleştiriliyor bilmiyorum.

Öncelikle eleştiri içeriklerine girmeyeceğim. Bence kimse kimseyi eleştirmemeli. Çok ciddi söylüyorum. Yapıcı eleştiriyi severim, dost acı söyler hatam söylensin ne kadar desek de o iş olmuyor. Bence kimse eleştiriyi sevmiyor o an sorun etmese de sonradan içine atıyor vs. Mükemmel çocuk yetiştiricez diye saçmalayan ailem sağolsun hep eleştiriye açık olayım, hatamı söyle mottosuyla sınırlarımı hep ihlal ettirdim. Ve o insanlara bilendim sonradan. Ben onları eleştireceğim zaman baktım kimse burnundan kıl aldırmıyor. Ha spefik x olayda şöyle davran vs tavsiye verilir. Ama onun dışında sen şöylesin sen böylesin şöyle davranma böyle davran ı ıh olmuyor. Ne yapın, ne kendinize yaptırın.
Aynen bunu anladım. Gerek yokmuşşş

Bu ortamda çalışmaya devam edecekseniz full mesafe ve sınır ile devam edin bence, zira dönen laflar leş ve çok tehlikeli.
Ben kendimi övmüyorum. Bende zaten hata. Ben güzelim dişil enerjim yüksek vs demiyorum ki. Bende de bir salmışlık var, kendi durumumu anlattım. Dişil enerjim yüksek değil zaten. Erkeksi de olabilir tavırlarım. Kendime dikkat edebilirim ama eğer erkeksi tavrım varsa bunu çözemem. Yani evet gerçeklerle yüzleşmiş olduğum için bozulmuşta olabilirim kdfjk

X