Rüya Yorumları tabir-i beyyine

bucakmagduru ya senin yada çevrende birilerinin senin evlenmenle ilgili ümitleri var

canım hem ailem hem arkadaşlarım evlenmemi bekliyolar evet bende evlenmek istiyorum ama maddi açıdan biraz zaman var evlenebilmemiz için çok teşekkür eerim yorumun için

tatlım bende rüyamı yazayım inşallah yorumunuda en kısa zamanda alırım....
rüyamda kayınbiraderimin evindeymişiz,ev boğazda(normal şartlarda boğazda filan oturmuyorlar) ama ev eski ve oldukça dağınık...bir o kadarda büyük...ortalığı biraz düzenliyeyim diyorum ama olacak gibi değil...derken bir pencereden manzaraya bakayım diyorum karşımda sekiz dokuz katlı bir binanın inşaatı var....yani aradığım manzara yok...yine diğer pencereden bakıyorum yine inşaat ve birkaç işçi,yine manzara yok....bu arada evde ben,annem, eltim,kızı kayıbiraderim ve tanımadığım bir sürü insan var,ve balkon gibi bir yerdeler..(orada yatıyorlar)..eltimin kızı yanımda ve bana annemele babam balkonda yatarlar diyor...bu arada bir cepheden daha manzaraya bakayım diyorum ama,birde ne göreyim boğazda her taraf ölmüş ve donmuş balık,özellikle iri ve balina gibi balıklar ama hepsi hani kıyıya vurur ya aynen öyle,bu arada bir kaç balinayı adamlar bölüyor götürüyor filan...ama tonlarca ölü ve donmuş balık suyun yüzüne dağılmış....
bu arada eltim bizim yanımızda durmuyor(normal hayattada dostum değildir)ben bu kadın nereye gitti derken,aynı zamanda kızımıda götürecek tuvalet ararken,odaların içinden derince bir yerlere gidiyorum,bir kaç kapı geçtikten sonra eltimin orada bir bayanla oturduğunu görüyorum siyah giysili,yanlarındada 12,13 yaşlarında çocuklar var bunlarda siyah giysili....
rüyam bu kadar ,biraz uzun ve karışık ama inşallah anlatabilmişimdir,bu arada bu eltimi sık görüyorum rüyamda ve hep evi eski ,dağınık ve siyahlar içinde....
şimdiden teşekkürler....

Son düzenleme:
merhaba bedne geçen gece gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum .tabir edersen sevinirim.
eşim eve 2 tane muhabbet kuşu getiriyor.biri mavi diğeride yeşil renkte ama renkleri o kadar canlıki.
bende gerçek hayatta korkarım kuşlardan.ama rüyamda kormuyorum eşim kuşlardan bir tanesini kafesinden çıkarıyor ve o kuşta bana gelip kulağımı falan gagalayıp benle oynuyordu.anlamı nedir acaba?

Rüyamda denizdeyiz.Yeni yaşama yerleri arıyoruz denizde küçük küçük adacıklar var siyah içi elektron doluymuş orada yaşayacakmısız çok dalga var
adacıklara her dokunduğumda elektrik çarpmış gibi oluyor rahmetli anneannem de yanımda o sırada yaşama yerleri arıyoruz pek hatırlamıyorum ama ya savaşya kıyamet gelmiş oyüzden yeni dünyalar arıyoruz adacıklar siyah kaya taşları gibi içi gri ama denizin içindeler yüzüyorlar ve kayganlar vıcık vıcıklar
buldum diyorum buldum diye bağırıyorum ama tutunamıyorum elektrik çarpıyor

samsak hayatınızın kötü bir döneminde böyle ümitsizliğe kapıldığınız bir zamanda bir bebeğiniz olucak

LOCA resmi dairede bir işin varsa güzel bir şekilde hallolacak
yoksa resmi daireye bir işin düşecek ama güzel bitecek

derimmerim çevrendeki insanlara fazla aldırma sen kendi yolunda kendi çizginde git onlara takılma böylelikle hayatın tadını alabilirsin

ilayda cem biraz tatsız bir rüya ama güzel yormaya çalışayım aile içerisinde bir takım huzursuzluklar karamsarlıklar hatta hayal kırıklıkları var o gördüğün kişi de biraz sıkıntı içerisinde

beyyinecim rüyamda bozuk para gördüm
ve tekrar babamın ev telefonunu kırdığını gördüm bilmiyorumkismile kafamçokkarıştı yorumlarsan sevinrim cnm

Son düzenleme:
beyyinecim bende rüyamda kaç oldu hep eşimin beni aldattığını görüyorum ,aldatma derken cinsellik olmadan hep rüyamda benimle değil başka kızlarla ilgileniyor onu kızlarla yakalıyorum falan ve bende her seferinde ayrılmak istediğimi söylüyorum yani gerçekte çok güvendiğim çapkın olmayan kocam hep rüyalarımda tam bir çapkın:mymeka: ne demek oluyor bu acaba? birde rüyamda iskenderuna yeni yerleşmemize rağmen tayinimizin çıktığını gördüm..
yorumlarsan sevinirim cnm..

beyyine gerçekten çok teşekkürler. hergün sıkılmadan hepimizin rüyalarını yorumluyorsun.
valla gece yatarken rüya göreyim de beyyineye anlatayım diye düşünerek yatıyorum.
zaten o yüzden artık rüya göremiyorum. neyse uzatmayayım tekrar teşekkürler

Ya canım benimkini okumadın anladığım kadarıyla. yorumlarsan sevinirim. bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…