Rüya Yorumları tabir-i beyyine

rüyamda 3 tane örümcek tarafindan sirtimdan isiriliyorum.. yakalayip öldürüyorum kanlari akiyor..CADIARZU
ne olabilir ki bu.. simdiden tsk ederim

tryamour bilemem başka birrisi olup olmadığını Allah bilir ben sadece rüyanı tabir ediyorum ve olabilir diyorum

melegim ikinci çocuğun hiç olmiycak demedim şu sıralar olmiycak çünkü incirleri yiyememişin ama çok dua eder inanırsan neden olmasın

Setrinisa tabiki şeytani ve karmaşık olmayan bütün rüyalar geçerlidir bir salı geceleri tersi çıkabilir derler

neslsah ilk rüyan hariç hepsi güzel rüyalar ilk rüyanın da senle alakası yok çevrende sözünü geçiremeyen ve kendini olduğundan iyi göstermeye çalışan insanlar var
2-dileklerin gerçek olacak
3-eğlenceli neşeli günlerin olacak

teşekkürler canım benim çok sagol beyyınea.s.:nazar::1hug:kötükedihüso

cnm rüyamda erkek arkadaşımın annesiyle bir tepeye çıktık yürüyerek güzel bi yerdi deniz ağaçlar falan manzaralı bi yerdi erkek arkadaşım annesini aradı annesi telefondan ne dediğini anlamadı telefonu bana verdi bana bişiler anlattı tam olarak aklmda değil böyle olsa daha güzel olur bi tür hayalleri istekleri gibi yani sanki bnm değişmem için yapılan konuşmaydı ondan ama ben ona bişi demedim sonrasını hatırlayamıyorum bilmiyorumkismile yorumların içinde teşekkürler cnm opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
bugünde rüyamda ablamı ve koca top büyük şekilde bembeyaz kar elinde gördüm.. beyyıne...
teşekkürler şimdiden..

bnede annemin rüyasını yazayım..yorumlarsanız sevinirim..küçük bir bebeği varmış ölmüş sadece kıyafetlerini geri vermişler anneme..çok ağladım içime çöktü diyor.

ohcanımadeysin annenin bazı planları gerçekleşememiş ve ümitleri kırılmış

renan20 önünde güzel günler var dedim arkadaşınla da ilgili olabilir

neslsah evet ablanla ilgili

Rüyamda bizim üniversiteden bir çocuğu gördüm. Hiç konuşmadım kendisiyle ama çok hoş buluyorum. Yani onunla beraber olmak isterdim doğruyu söylemek gerekirse. :kedi:
Hiç aklımda yokken rüyama girmesi şaşırttı beni.

Bir minibüsteydik. Herkesin bindiği bildiğimiz minibüslerden değil. Özel bir araç bu. İçinde bizim okuldan benim daha önce görmediğim bazı insanlar da var. Biz şoför koltuğunun arka kısmında çaprazında oturuyoruz yani aracın kapısının hemen yan tarafında. Ön kısımdayız sonuç olarak. Beraber oturuyoruz o kişiyle. Koluna girmişim onun. İyice sokuluyorum, elini tutuyorum, hiç itiraz etmiyor. Ama suratıma da bakmıyor. Sadece bir kez bakıyordu sanırım. Onun dışında hiç umrunda değilmişim gibi gözüküyor ama ben yine de onun yanında olduğum için çok mutluyum. Onu hiç bırakmak istemiyorum. Resmen sıcaklığını hissettim rüyamda. Gerçek gibiydi.
Sonra minibüs duruyor yanımdan kalkıyor o kişi bir süreliğine. Şoför de iniyor.Mola gibi bişeydi galiba. Bu sırada da yan koltukta oturan çirkin bir kız var bana o benim sevgilim ya da sevgilimdi gibi bir laf ediyor. Ben de sinir oluyorum ve şaşırıyorum ne tipsiz bi kız nasıl bunla çıktı diye. Sonra o geliyor tekrar yanıma oturuyor yine umursamaz ve mutsuz bir tavrı var. Ben yeniden ona sarılıyorum ve elini tutuyorum, yandaki kıza dönüyorum ve o benim sevgilim başka kimsenin değil diyorum bu esnada. Ne demektir bu acaba?bilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör:
X