Rüya Yorumları tabir-i beyyine

beyyine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
570
2
sevgili hatunlar artık tabirleri bu bölümde yapacağım
rüyasını tabir ettirmek isteyenler lütfen buraya yazsınlar

ooo hayırlı olsun yeni topik beyyine
iyi yaptın canım.. ilk yazan ben oldum bayanssulusmile

[COLOR="magenta"]inşallah bizden bıkmazsın.....boshayallersmile
(benden....)
[/COLOR]

dayanamayıp bugünki gördügüm rüyamı yazıyorum yine....

annem, babam, ablam eniştem tüm ailem ve sözlüm bizim evde oturuyoruz...
çay börek falan vs...sözlüm babamla konuşurken iki elini tutmuş babamın gülerek konuşuyorlar..
hani sevgililre iki el uzatıp konuşuyorlar..bende içimden diyorum ne kadar fazla yakınlık yapıyor aşkım diyorum..sonra balkondan aşkımı görüyorum..hızlı birşekilde bizim eve geliyor....?

teşekkürler şimdiden a.s.

teşekkür ederim herkese hayırlı olsun
neslsah :güzel keyifli bir rüya babanın sözlüne olan güveni artıcak aile arası muhabbetiniz gelişecek

merhaba canım benim bugün gördüğüm rüyayıda yorumlayabilirmisin.
şimdi ben evimdeymişim eski sevgilim evime geliyor sözde bana verdiği altınlar varmış onları istiyor ama ben rüyamda içimden diyorumki bu bana hiç altın falan vermedi ya ben napcam şimdi diyorum sonra ona git birazdan eşim gelcek diyorum evimden zar zor çıkarıp kapıyı suratına kapatıp binbir güçlükle kitliyorum sonra akşam oluyor denize giriyoruz ailece ben annemle deniz yatağında yüzüyorum arada bi dalıyorum yüzüyorum falan derken denizde ölmüş 2 tane penguen görüyorum küçükler ben onlara doğru yüzerken annem elini sürme sakın diyor bende dalarak babamın eşimin olduğu yere doğru gidiyorum arada bi denizden çıkıp apartmana giriyorum sürekli merdiven iniyorum hiç çıktığımı görmedim acaba nedir anlamı?

ppty87 çeşitli korkuların var bu korkularını yakınındaki kişlere açma bir de çok düşmanın var dikkatli ol

ppty87 çeşitli korkuların var bu korkularını yakınındaki kişlere açma bir de çok düşmanın var dikkatli ol

teşekkürler canım gerçekten seni takdir ediyorum içimi okur gibi yorum yapıyorsun inş seni bıktırmam ama çok sık rüya gören biriyimdir tekrardan görüşmek üzere hoşçakal.

beyyinecim bu aralar gördüğüm rüyalardan etkilenip üzülür oldum.aslında sık rüya görmezdim ama bu aralar 2 rüya görüyorum sürekli.biri sanki taşınıyorumda büyük bir telaş ve korkuyu bir arada yaşıyorum çoook telaşlı eşya topluyorum sonra içimi korku alıp uyanıyorum,birde evliliğimde sorunu olana biri değilim eşimi de seviyorum.fakat ikinci rüyamda beyaz bir arabaya biniyorum içinde bir adam yabancı bir adam ve ben o adamla çok yakın oluyorum aldatıyorum yani eşimi(tövbe tövbe) valla bu rüyalar artık sıkıntı ve üzüntü vermeye başladı eşime de anlattım o da benim gibi rüyalar görüyormuş.canım bu rüyalarımı yorumlarsan çok sevinicem.

sevgi84 bu rüyalar hayatınızda bir monotonluk olduğuna kendinizi ve evliliğinizi canlandırmak için farklı şeyler
yapmanız gerektiğine delalet eder

Öncelikle selamlar.
Ben ikidir ayni rüyayin görüyorum

Ailemle aglayarak vedalasiyorum,cantami toplayip hava alani gibi bir yere gidiyorum,elime bir numara veriliyor,5. kapidan cikis yapin diye.Ama nasil desem iki rüyadada ayni kalabalik,binlerce insan bavulu cantasi ile düsmüs yollara,sonra ben gitmesem olmazmi diyorum,annemi birakamam diyorum,kuzenim hayir olmaz gelmen lazim diyor.Kuzenimi kaybediyorum birden ve 5. kapiyi aramaya koyuluyorum,saatime bakiyorum 20 dakikam var..Ariyorum 1.2.3.4.6.7.nolu kapilar var ama 5 yok birtürlü bulamiyorum derken uyandim..

2 kere ayni rüyayi gördüm anlami nedir sizce?

Simdiden tsk ederim.
.

Rüyamda bir evdeyim.. Oturma odasindamiyim bilmiyorum
Baska bir odaya geciyorum.. O oda bostu sanirim..
Ama odanin bir yerinde bir masa düsünün ve üstünde kocaman bir tas..
daha dogrusu tasin büyüklügü o kadardi desem yeridir..
Ve bu tas aslinda ev aksesuari.. icinden selale gibi su akan taslar vardir ya,
iste ondandi.. bayagi büyüktü ve sanirim bir ara o tas icin su tasidim bi kazanda...
ama tam hatirlamiyorum.. neyse iste bu tasin iki tarafinda.. bi saginda bir solunda
iki tane kus var, ikiside renkli kuslardi, ve renkleri yesil ve kirmizi karisikti.. güzellerdi
sagdaki kus birden bire bana dogru ucuyor, ve sol elimin üstüne konuyor..
ve birden elimi isiriyor.. ama kücük bir isirik degil, sert bir sekilde.. cünkü o kus
bana sinirlenmisti, ve bunu 3 - 4 kere yapti, yani gelip isirdi.. her defasinda
canim cok yandi.. en son isirdigindada elime öyle yapismistiki sadece elimi
salladim biraksin diye, diger elimle dokunmadim, cünkü ben kücük bir hareketim
ona sert gelir diye hic bisey yapmadim...
sonrasinda elime bakiyorum.. 3 - 4 tane isirik izi, yani tam gagasinin izleri vardi..

YOrumlarsan sevinirim canim :)

bende bir yorum rica edebilirmiyim rüyamaa..

eşim elemanlar biriyle bir poşet gönderiyor....eleman bana verirken yenge içinde size bir not var diyor..
poşeti karışırıp notu buluyorum zar zor ..bir zarf ama açınca bir kutu gibi bişey oluyorr..
içinde eski beşi biryrdeler gibi bir kolye var daha moderni diyim ama ..diyorumki ben bunu takmam niye almışkii hiç tarzım deil..

sonra nota bakıyorumm..eşim yazmışki başka şehirde benim estetik olacağım doktoru bulmuş (burun) onunla konuşmuş detayları doktor ona benim resimlerimi göstermiş ama başka bir nickle daha göndermişimm..
eşim bunu sendn beklemezdim...başka nicklede yazmışsın demek başka bir nick daha var diyorr..

benimde tüm sırlarımı döktüğüm bu nicki hemen silmeliyim diyerek uyanıyorumm..
teşekürler...

selam beyyine, bende ıkı gece aynı arkası hamıle gordum. ılkınde kalcalarının genısledıgını ıkıncısınde ıse karnını buyumus gördüm ılgınc geldı bana anlamını merak ettım yazarsan sevınırım

malen 5 vakte kadar olmasını istediğin birşey var bunun ne olduğunu tam sende bilmiyorsun emin değilsin hem huzurlu hem huzursuz korkulu bir ruh haline sahipsin ama kapıyı bulamadığın için bu huzursuzluğun biraz daha devam edicek
platonikaşk:aslında çok şanslı bir insansın ama çevrende seni engellemek isteyen dost gibi görünen yada gerçekte çok kötü olmayan ama seni sevmeyen insanlar var bunlara karşı dikkatli ol
teknolog hoş olmayan bazı süprizlerele ve dedikodularla karşılaşabilirsin şu sıralar pek şanslı bir dönemde değilsin
derimmerim1-bu kısmında biraz sıkıntı gözüküyor ailenle aranda ufak tefek tartışmalar olabilir
2-sevgilinle aranızda güvensizlik var onu daha yakından tanımaya çalış bence
nevban:arkadaşın evliyse gerçekten hamile olabilir evli değilse ya evlenecek yada sakladığı bazı sırları var

merhaba
bizim evde 2 tane muhhabet kuşu var onu söyleyim
rüyama gelince bu evdekı muhabet kuşum kafese yumurta bırakmış ve yumurtadan kuşun çıkmasına yardım ediyorum ve kşu yumurtadan çıkarıyorum biranda kocaman bir kuş oluyor muhabbet kuşu masmavi böyle hafif laciverte kaçıyor rengi ve arada beyazları var yavru muhabbettin benim doğmasına yumurtadan çıkmasına yardım ettim
birde yanında evde besledim yeşil sarı muhabbet kuşumu görüyorum ve sonra uyanıyorum

Beyyine yorumlayabılırmısın lutfen....

Bır bebeğim olmuş erkek çok güzel.emziriyorum onu sütüm o kadar çok ki taşıyor emerken.nefes almadan emıyor.onu çok sevdiğimi hissediyorum.ismini Güney koyuyorum göbek adı muhammed koyuyorum.
Teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…