Sushı yıyen var mı?

Kremlisanti

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2016
131
121
32
Kızlar dert degıl belkı ama hamıle bır arkadasımın canı sureklı sushı cekıyor.Hemde yemedıgı halde.Sureklı herkesten sushı ıstıyormus ama doktoru yememesı gerektıgını soylemıs.Aranızda sushı yıyen var mı.Varsa tadı hakkında bılgı verır mısınız ? Tadı guzel degılse delı gıbı benden sushı ısteyen arkadasımı caydırabılırım belkı

bende çok merak ediyordum balayında yeme fırsatı buldum ağzımda büyüdü lokmalar..
eşim direkt kustu yiyemedi bende çok beğenmedim ama yedim.

söylenildiği gibi çiğ değil balık haşlanmış pirinçle sosla harmanlanmış ama dışına sarılan siyah bişey var leş gibi bişi..
yemesin doktor muhtemelen çok fazla civa içerdiği için önermiyodur.

Canım, herkesin damak zevki farklıdır ancak ben bir defa bir tanecik denedim ve ömrümün sonuna kadar resmini bile görmek istemiyorum, o kadar lezzetsiz ve tiksindirici geldi bana tadı.

ve yine belirtmek istiyorum, herkeste hamilelik farklı geçer, ben bu sürekli onu bunu aşeriyorum diyenlere asla anlam veremiyorum, biraz abartı ve kapris gibi geliyor nedense... ben hamileliğimde hiç öyle şeyler yaşamadım, belki de o yüzden anlayamıyorum.

canım onun çeşitleri var.hepsinin tadı ayrı.ama yurtdışında daha lezzetli yapılıyor buradakiler bazen lapa yı anımsatıyor.herkes sevmez tadını da nasıl tarif edeyim ki sana şimdi.sen ona al biz pazı yaprağı içine de sar pirinç lapası bu da böyle sushi de kakala nefsini öldürsün.

Damak tadı kişiden kişiye değişir, ama arkadaşınız illa çiğ balıkla yapılmış sushi yemek zorunda değil, çok çeşidi var pişmiş balıkla yapılanları ya da vejetaryen menüleri tercih edebilirsiniz

Çok severim.
Ailece severiz, doğum günlerinde, diğer kutlamalarda sushi yemeye gideriz.

Wasabi denen yeşil şeyi soya sosunun içinde ezip sushiyi ona batırıp yemelisiniz. Tadı harika oluyor.

Bir de içinde balık olmayan sushiler de var, belki arkadaşınız ondan yiyebilir. Mesela salatalık-avokado olan var. Ya da pişmiş karides olan var. Pişmiş somon olanı var.

Restorana gidip çiğ istemiyoruz derseniz yardımcı olurlar.

Ay canım istedi şimdi ya amaaaaa

Fevkalede bişi..

Bayılırım. Hele karides, sübye, kalamar tarzı Deniz böcekleri ile yapılanlarına ..

Doktor yeme diyorsa yemesin ama.. Doktor neden hayır diyor acaba? Çiğ diye mi? Pişmiş balıkla yapılanı da var.

Aslında yalancı Sushi vs yapılabilir . İnternette tarifleri var. Maksat nefsi köreltmekse..

Allah Allah bir insanın canı yemediği şeyi nasıl çeker ki??
Kusura bakmayın ama bana arkadaşınız biraz şımarık geldi, bazı insanlar hamile olunca böyle abartırlar ya.
Hani yoldan geçer burnuna İskender kokusu gelir canı çeker anlarım, sucuk reklamı görür ister anlarım, mevsimi değildir erik karpuz falan ister canı anlarım da hiç yemediği tadını bilmediği şeyi nasıl aşeriyor acaba.
Bence hiç o arkadaşınız için kendinizi paralamayın o nazlanıyordur

Yok kızlar zaten doktoru yasakladı yemeyecek ama kimisi lezzetli diyor kimisi iğrenç.Bizim kıza da deli gibi sushi kokuyormuş herşey tutturdu bana sushi alın dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…