Sushı yıyen var mı?

Igrenc bence gerci ben izgara somon harici balik yemem. Deniz canlilarina bocek gozuyle bakarim. Ben referans alinamam.
Ama denizden babasi ciksa yiyen esim de 2 taneden sonra yiyemedi.

Güzel yapılanı şahane olur da doktorunu dinlesin. Neden yemesin dedi ki çiğ diyeyse pişmiş olanları da var, onlardan yiyebilir.
Ay bilemedim. zamane hamileleri de bir hoş oldu canım, eskiden canları elma armut, hiç olmadı kış günü karpuz çekerdi
in vino veritas beni suşi yemeye götür ama o çomaklardan olmasın :)

Yedim yemez olaydım. Hem de her cesidi olan karisik bir sunum geldi onumuze. Birini bile begenmedim. Acliktan ne yapacaklarini sasirmis uzak dogulular. Hele wasabi denen yok mu resmen eskiden camlara çekilen yesil macun.

Benim canım da jelibon istiyor Sushi nin yanında çok mu basit kaldı ne
Bak şimdi olsa da yesek

Ben yemedim
Başka ülkeye ait yemeklere karsı antipatim var tiksinç geliyor
Ama midye sayılır mı

Ya benm anlamadığım insan hiç yemediği ve tadını bilmediği şeyi nasıl aşerir ???

Ben de kirec tasi asermistim. Yemedigim halde deli gibi beyaz tas yemek istiyorum. Ama o nasil deli bir istektir, sanki bagimlisiyim da yokluk cekiyordum öyle bir istek. Agladim kac gece. Demir eksikliginden oluyormus galiba.

sushinin bircok cesidi var, ben de önyargiliydim ama soslarla falan cok lezzetliydi. Ben beyendim, olsa yerim. Arada esimle aliriz ama ben icinde balik olmayanindan alirim.
Arkadasiniza tuzsuz haslanmis kurumus pirinci yaninda kalamarla falan verin. Pirinc ve deniz ürünü karisimi cünkü.
Etsiz olanlarindan yesin, icinde kalmasin. Fena olmuyor cünkü. Bir eksliklik var vucudunda su an onu tamamlamaya calisiyor.

Lisedeyken annesi japon bir arkadaşım vardı o getirmişti öyle yedim. Çok beğendiğim söylenemez aşırı tuzlu geldi bana o yosun ama normalde içinde tuz olmadığını söylüyorlar anlayamadım. Anası iyi yapamamış da olabilir bilemedim şimdi.

Götüreyim yavru, buluşalım hiltonda...
Elimizle yeriz ayol. Çubukla yiyemiyorsan elle yemek caizmis.

Al Çengelköy hiyarini Afedersin ince ince kes. Pirinci hasla ama yapış yapış tuzsuz olacak. Bir de sardiklari kurutulmus yosun al migrostan. Koy bunlari yosuna sar içine.
Kes üç dört dilim.
Buna para veren var. İnanamıyorum.

Ben de kirec tasi asermistim. Yemedigim halde deli gibi beyaz tas yemek istiyorum. Ama o nasil deli bir istektir, sanki bagimlisiyim da yokluk cekiyordum öyle bir istek. Agladim kac gece. Demir eksikliginden oluyormus galiba.
çok tuhaf.. Bnde hamileyim ama hiç tadını bilmediğim birşeyi canm hiç çekmedi.

çok tuhaf.. Bnde hamileyim ama hiç tadını bilmediğim birşeyi canm hiç çekmedi.

Zaten caniminizin istedigi keyife göre degil eksiklere göre oluyor. Demek ki tam saglikliymissiniz, bir eksiginiz gediginiz yokmus, benim demirim cok düsüktü. Bu yüzden tas yemek istiyordum.
Ama bunun haricinde hicbirseye öyle canim cekiyor demedim. Hamilelik bitti, o istek de gitti. annem de toprak asermis benim. Hep vitamin minerak eksikliginden oluyor bunlar.

Sushi sadece çiğ balıkla yapılmaz. Bir sürü çeşidi var. Doktorun çiğ balıklı olanı yemesini yasaklaması normal. Havyarlı(gunkanmaki) ya da tofulu(inari) olanını ya da pişmiş balıkla yapılanını yiyebilir. Ayrıca pişmiş balıkla da sushi yaptırabilirsiniz. daha bir ton çeşidi var. Bu arada damak zevkine göre değişir ama tadı cidden güzel bence :)

ay o arkadaşın ben olabilir miyim acebaa :)
bende öyleyim deli gibi sushi aşeriyorum ama hiç yemedim..
tv internet dışında görmedim bile ama tadını çok merak ediyorum.. canım çekiyor..
hamilelik kapsiri değil benim ki daha öncede çekiyordu ama bulamadım hiç
sadece merak.. büyük ihtimal yesem bir daha istemem:)
arkadaşını anlayabiliyorum :)

Yerim bayılırım diyenleri okudum resmen yaaa

Deniz böceğiyle yapılan daha bir hoş oluyormus

Kahve keyfi yapıyordum tamda kahvemden soğudum bir anda off allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…