Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun bakalım canım ne diyeyim bu ay yolu açık olur inşallah

benım adete 3 gun var sımdı gebelık testı yapsam varsa yuzde 90 cıkar ama bı yandan dıyorum kı negatıfı gorsemde umıt etmeye devam edıcem ama bı yandan da heycan olsun ıstyrum :):):):)

Ya bu ay benim göğüslerim baya acıdı. Normalde adet öncesi bu şekilde çok olmaz. En çok beni umitlendiren o oldu açıkçası, ama tabi bekliyorum

benım adete 3 gun var sımdı gebelık testı yapsam varsa yuzde 90 cıkar ama bı yandan dıyorum kı negatıfı gorsemde umıt etmeye devam edıcem ama bı yandan da heycan olsun ıstyrum :):):):)
3 gün önceden çıkma ihtimali vaar yarın sabah yap bence

ya daha 2 aydır deniyormuşsun bi dur hele allasen :)
Bence ne olursa olsun bu sekilde cumle kurulup cevap verilmemeli diye dusunuyorum. Isterse 1 aylık deneyip dusunsun herkes icini dokuyor yaziyor birilerinin uzuntusunu heyecanini belki konulari bile bilmemesine bu sekilde cevap verilmemeli. Yorumunuz uslubunuz dikkatimi cektigi icin cevaplamak istedim.

Ya bu ay benim göğüslerim baya acıdı. Normalde adet öncesi bu şekilde çok olmaz. En çok beni umitlendiren o oldu açıkçası, ama tabi bekliyorum
benım de tam tersı bı hafta kala gogus agrsı baslar ustune yatamam 2 gun bellı belırsız acdı. bunun harıcınde bende belırtı cok bas donmesı mıde bulantısı kasık agrısı ama benım genız akıntım var o mıde bulantısı yapıyo bas donmesı boynumdan kaynaklı olablıyo kasık agrısı usutunce yanı benım ıcın bu belırtıler cok hamılık belırtısı olmuyo. oglumda dırek tek taraflı kasık agrısı cok net olmustu sımdı ole bısı hıc yok

Canım yorumu bana yazdığı için araya girdim girmek istedim. Kötü niyetle yaptığını düşünmuyorum kesinlikle, bana erkenden neden böyle karalari bağladın demek istedi, haklı da kötü niyeti yok yani, ama hassas düşünüp yorumladığın için teşekkür ederim :)

3 gün önceden çıkma ihtimali vaar yarın sabah yap bence
cıkar cıkar kesın cıkar. ama ısın ılgıncı negatıf cıksada yıne umıt edıyorum:):):) bıde 3 gun once ovulasyon testı yaptım baya koyuydu bı gun sonra sılıklestı koyu gorunce bı umıtlenmıstım o umıdım de gıttı cuma gunu yapmayı planlıyorum testı ama ovulasyon testını heran yapabılrıım

Öfff dur kız moralimi/moralini bozma hemen yaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…