Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hormon testinde hangi kanda belli oluyor ki yumurtalık tembelliği falan

tosbaga aynen ya yeni nesil çok sabırsız :)
kurk mantolu madonna anlıyorum seni insan isteyince hemen olsun diye bekliyor. ama hesaba katmadığımız birde nasip meselesi var :)
Offf haklısınız bana kızmayın yaa ya hiç böyle çocuk modunda değildim bir anda oldu herşey nasıl oldu anlamadım kızlar. Tabiki nasip Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

tosbaga aynen ya yeni nesil çok sabırsız :)
kurk mantolu madonna anlıyorum seni insan isteyince hemen olsun diye bekliyor. ama hesaba katmadığımız birde nasip meselesi var :)
hay ağzına sağlık ne güzel dedin. o nasip meselesini için pare pare yanmadan anlayamıyorsun . önce bir kül olacaksın sonra nasibi anlıyorsun.

Offf haklısınız bana kızmayın yaa ya hiç böyle çocuk modunda değildim bir anda oldu herşey nasıl oldu anlamadım kızlar. Tabiki nasip Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin
kendimizi hazırlamaya duaya istemeye devam , moral bozmak yok ki daha 2 ay olmuş lütfen ya :)

Genel kontrol için gidicem ya herşey yolunda mı sorun var mı diye
Genel olarak değerlerine baktırmak için git canım ama tüp bebek daha gerek var mı sence ben eşime keciboynuzu pekmezi içirmeye başladim bi haftadır biri önerdi bu kulüpte hani böyle doğal şeyleri de dene hemen umudunu yitirme zaten tüp bebek yapınca hemen oluyo mu ki o da nasip işi Allah verirse olacak dua et kendini kasma

DD hadi inşallah bu ay kudurukluk biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…