Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ama yumurta tembelliğini hormona bakmasına gerek yok ki. senin son adet tarihinden itibaren vajinal muayenede görebilir. yumurtluyor musun kaç mm kadar büyüyor çatlıyor mu bunları muayene ile görebiliyorlar

sonrasında çatlatma iğnesi vurdu mu
ben 3 ay kullandım ilk ay iğne olmadan hamile kaldım 6 haftalıkken kimyasalla sonlandı. sonraki 2 ay iğne yaptı ama gebelik olmadı. bu ay ise gonal f 75 diye iğne verdi 5 adet femaradan daha çok yumurta oluşturuyor artık şansımızı daha çok arttıralım dedi. dün kontrole gittim yumurtalar henüz pek büyümemiş cuma gel dedi.

ya daha 2 aydır deniyormuşsun bi dur hele allasen :)
suan sacmaladın hahahahahahah zaten hıc bı doktor yapmaz daha 28 yasndasın 2 ay denemıssın anca <allah korusun problem cıkarsa yaparlar hersey normalse 1 sene denemeden yapmıyolar. benım bu ay 3. martta da hamıle kalmazsam doktora gıdıcem ama ben 34 yasındayım:)

tüp bebek mi yapıyorsun

ben değilim o kurk mantolu madonna

Bazı doktorlar gerekli gereksiz ilaç veriyor hemen. Bence de 1 doktorla kalma, açıklayıcı olsun içine sinsin. 6 ay doğal yolla deneyin, olmazsa o zaman düşünürsünüz ilacı. Keçiboynuzu özü için her sabah aç karnına. Bizim demediğimiz ay ben hamile kaldım mesela.

Evet genelde öyle diyorlar canım. Ben 2 gebelik yaşadım ikisinde de yerleşme kanaması görmedim ama herkeste aynı olmuyor zaten

kızlar ben en son gıttgımde doktora yumurta rezervım ıyı mı acaba falan dedım ıyı dedı ole ultrasonda bakarak goruluyomu acaba bılıyomusunuz

kızlar ben en son gıttgımde doktora yumurta rezervım ıyı mı acaba falan dedım ıyı dedı ole ultrasonda bakarak goruluyomu acaba bılıyomusunuz
sanki ona tahlilden bakıyorlar ama çok emin değilim :/ amh değeri idi sanki o da adetin 3. günü tahlille bakılıyor sanki ama bilemiyorum altan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…