Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ovulasyon testini yapmadan önce sıvı almıyoruz ya buna çorba da dahil dimi . öyle hatırlıyorum ama emin olamadım

Anladim canim ama burada kimse kimseyi tanimiyor neticede hani tek senin icin degil ben veya bir baskasi adina genel olarak soyluyorum herkes derdini anlatiyor degil 2 ay ilk ay deneyen bile boyle bir usluba maruz kalmamali. Burada sadece senelerce gebelik isteyenler yok biraz bunun farkinda olup yorumlar yapilmali. Sozum illa arkadasimiza degil herkes icin ayni fikirdeyim. Herkesin gonlune gore olsun her sey

İnşallah

normalde evet söylemek lazım haklısınız ama stresten insanın eli ayağına dolanıyor. bir de eşim aşırı çekingendir. bi şey diyemedik sessiz sessiz cevap verdi garibim
beklemediğiniz bir durum çıkmış ortaya, haliyle sessiz kalmışsınız. haklısınız :)

benım adete 3 gun var sımdı gebelık testı yapsam varsa yuzde 90 cıkar ama bı yandan dıyorum kı negatıfı gorsemde umıt etmeye devam edıcem ama bı yandan da heycan olsun ıstyrum :):):):)
aynı durumdayız ya, gidip gidip geliyorum evde dönüyorum :))

Lütfen önce ve sonrasında yazdığım mesajları okuyun, ondan sonra duyar kasın. Sanki kadına olmuyor çocuğun git tüp bebek yaptır demişim gibi davranmışsınız. Kıza 2 gündür acele etmemesini herşeyin normal sürecinde ilerlediğini anlatıp yüreğine su serpiypruz resmen siz kalkıp ne diyorsunuz. lütfen ya.

benimkilere de tembel demişti, klomenle 2 tane çatlayacak kadar oluştu :) milimetresini felan söylemedi bile
gittiğim ay adetim 15 gün geçmişti stresten, sonra doktora söyledim dedi bakalım 17 mm imiş çatlar yakında ama biraz tembel vs. sonra kadın bana böyle deiği için yine strese binip 15 gün daha adetim gelmemişti. 2 ay üzerine adet oldum o yüzden şuan adet döngüm yumurtlama dönemim ne alemde bilmiyorum :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…