Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En kaliteli ve en hızlı spermi seçmek için embriyologun laboratuvar da yaptığı işlemmiş. Doktorumun anlatıp aklımda kaldığı kadar kadar anlatmaya çalıştım.
ya bu işlere girdikten sonra neler varmış her duyduğum şeye hayret ediyorum. ilkkez duydum vallahi :) allah kimseyi aratmasın, dermansız çare vermesin diyelim :)

Merha hanımlarYaş 39 üç yildir istiyorum iki iptal olmuş tüp bebek tedavim var. Folik asit kullanıyorum sadece.bat 11 şubat. Hayırlı uğurlu bı topik olur inşallah

O kadar anlıyorum ki senii. Keske dusunmemenin bi ilacı olsa

Ben duyar kasmiyorum disaridan okuyan biri olarak uslubunuz yanlis bunu belirttim. Siz yazdiginizi tekrar tekrar okuyun ☺ ben cumlenizde yuregine su serpilecek bir sey goremedim akabindeki 'e biz olelim' cumlesi gibi. Hırcın olmaniza gerek yok daha sakin ve mutevazi olmaniz emin olun daha iyi olacaktir, saglikli gunler☺

Selamlar kizlar
1-Beklenen Adet Tarihiniz? 7 veya 8 subat gibi
2-Kaç YAŞINDASINIZ? 37
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği DESTEKLEYİCİ? Folik asit , progestan
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi MARKASI? Innovita (catlatma ignesi oldum)
5-Ne kadar süredir çocuk İSTEDİĞİNİZ? 6 AY
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var MI? Amh dusuklugu

Bence hemen uzmeyin kendinizi , yumurta tembelligi oldugu halde hamile olan bir suru kadin var . Ovulasyon testiyle takip etmeyi deneyebilirsiniz, hemen tup bebek falan icin erken bence. Benim Amh degerlerim cok dusuk ama bir kac care deneyecegim sonra en son care tup bebek deneyecegim . Insan sabirsizlaniyor hemen ostiyor ama oturup dusunup arastirinca bi sakinliyor inan

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 9şubat
2-Kaç yaşındasınız? 26
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici?yok
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?yok
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz?bu ay niyetlendik
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı?yok

Ben instagramdan clife aldım denedim belki ondan erken geldi diye düşündüm bilmıyorım şimdide yine adet olunca bu ay be demesem diye düşünüyorum ovulasyon testi mi alsam acaba ya bu süreç Cidden çok zormuş rabbim en kısa zamanda nasip eder inşaallah

''kendimizi hazırlamaya duaya istemeye devam , moral bozmak yok ki daha 2 ay olmuş lütfen ya :)
gebelik planlaması için git tabi, takviye vs verir ama tüp bebek için gitme bi dur
anlıyorum seni insan isteyince hemen olsun diye bekliyor. ama hesaba katmadığımız birde nasip meselesi var :)
ayda 3 gün yumurtamız çatlamış durumda. 30 günde 3 gün. yani oran yüzde 10. iki sağlıklı bireyin bile her ay yüzde 10 şansı var. 3 ay çok erken neden yoruyorsun kendini ya?''
bunlar arkadaşa yazdığım mesajlar, profilime girip yazdığım tüm mesajları okuyabilirsiniz. girip bizzat baktım. Uslupta bi yanlışlık göremedim. e biz ölelim de yok gibi hı ne dersiniz?
mütevazılığında bunla ilgili olduğunu düşünmüyorum, hırçın da değilim de yapmadığım bişeyle şu şekilde itham edilince insan geriliyor.
çünkü aradığınız sakinlik tam olarak bu cümlelerde. yani bunları görmeyip bi dur alleseni görmeniz ki onun öncesinde de arkadaşla konuşmuşluğumuz var bilemiyorum altan :)

kurk mantolu madonna Bizde 2 aydır deniyoruz senin kadar heyecanlıyım bir ara düşünmüştük ama başka şeyler girdi araya şimdi nasipse inşallah 27 yaşındayım ben inşallah çok bekletmeden gelir bebişlerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…