Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba salı günü betam 183.89 çıkmıştı bgn betam 322 çıktı cokmu düşük yardımcı olurmusunuz

Benim bat 20 ama dün normal testte çıktı erkende çıkmadı. Markası da önemli galiba comfort marka erken gebeliğe göre laboquick normal test daha hassas mesela
Olsa çıkardı belki adet olurum bilemedim ki şuan saldım lekelenme adete çevirirse artık düşünecek birşeyim kalmayacak. Çevirmezsede yarın kan veririm zaten sağlık ocağına hertürlü gidecem kaç gündür gidemedim iğnem var onu vurulacam.

Arkadaşlar merhaba tekrardan. Ben dün erken gebelik testini yaptım tek çizgi negatif çıktı. Ama yapmadan 2 saat öncesi 1 litre kadar su içmiştim ve hala regl olmadım. Hafif bir sancı çok çok az geliyor ama belirgin hiçbirşey hiçbir belirti yok regl olacak gibi de hissetmiyorum. Acaba testin yanılma payı var mı? Sonuçta erken gebelik testiydi ama günümde 2 gün geçmişti. Off bilemiyorum kaset test mi yapsam

Kırmızılar gelmeyecek inşallah canım olumlu mesajlar verelim evrene yarın inşallah güzel haberler alırsın

Hayırlı günler, hayırlı kandiller kızlar. Benim 5 günüm geçiyor ayaklarimda üşümem hala geçmedi bi yanma bi üşüme oluyor. Adetim 1 gün geçtikten sonra göğsümde sızlama başladı. Ama biraz önce test yaptım negatif. Gebelik olsa çıkar miydi? Yoksa daha erken mı?

Teşekkür ederim hayırlısı inş vardır bugün doktora gideceğim bakalım be diyecek daha çok küçük kese falan görünmez ama kan pıhtılaşmam var korkuyorum biraz
Allah korusun canim. Kese gorunmesede dr hemen ilaclarina baslar git tabiki hemen. Kandil gunu duam seninle

Ka
Kann daha kesin olur tabi hayırlısı olsun inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…