Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Artış 2 katına yakın olduğu için normal sayılır, doktorunun da dediği gibi takip etmek gerekiyor betayı

İyi akşamlar benim adetim hafif hafif kanamayla artmaya başladı hafif bel ve baş ağrım varbu ay tutmadı Doktorumu aradım neden erken oldum dedim enfeksiyon veya ara kanama olmuş olblr yarın gel dediler. Kanamam fazla ise hemen gel dediler bende fazla olmadığı için gitmedim. Sabah hastaneye gidecem. Darısı geride kalan arkadaşlarıma nasip olur olsun bu ay hamile olmak inşallah ben marta yolcu

Hayırlısı olsun canım

Sıkma canını, bir sonraki ay olur inşallah umut her zaman var . 1 haftaya kadar ben de gelirim oraya yer tut bana da olur mu

Merhaba arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim bat 26 Şubat fakat ben halen tam pik göremedim sanırım ovulasyon testi yapanlar lütfen yorumlaya bilir mi adet olana kadar devam edecem demi olmadı

Sıkma canını, bir sonraki ay olur inşallah umut her zaman var . 1 haftaya kadar ben de gelirim oraya yer tut bana da olur mu
Sıkmıyorum demeyi çok isterdim ama elimde olmadan üzüldüm tabi ki burada çok kişi hamile kaldı aynı anda çok sevindim hepsine. aynı anda kalmayan kaldı onlara ayrı üzüldüm nasip olmalı birşey nasibimde yokmuş bu ay birdahaki ay olur inşlh. Gelmezsin inşlh.

Hayırlısı olsun kuzum

Merhaba arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim bat 26 Şubat fakat ben halen tam pik göremedim sanırım ovulasyon testi yapanlar lütfen yorumlaya bilir mi adet olana kadar devam edecem demi olmadı Eki Görüntüle 2785747
Öncelikle hayırlı kandiller dilerim. Canım devam et ama idrar çok damlatıyorsun sanki ondan bulaşma olmuş fazla damlatma olur mu bozuk çıkar fazlası da. Adet olana kadar devam et bencede. Ne zaman afet oluyorsun bu arada?

Kızlar hayırlı akşamlar herkese kandiliniz mübarek olsun ben ne yazık ki bu ay erken regl oldum. Normalde ayın 19'unda olmam gerekiyordu 17'sinde gece oldum artık Mart ayına kaldık kısmet hakkımızda hayırlısı olsun çok üzüldüm gerçekten, çünkü bu ay çok fazla belirtim vardı bundan sonra kendimi gerçekten dinlememeye çalışacağım. resmen mide bulantısı halsizlik baş dönmesi göğüs hassasiyeti hemen hemen bütün belirtiler vardı o yüzden bundan sonra kendimi dinlemeyeceğim ve regl dönemim gecikmeden test yapmayacağım

Hayırlı kandiller canım allah razı olsun 26 Şubat olacam az kaldı diye endişelendim neden pik olmuo diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…