Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testleri bi garip. Ben bu sabah tekrar hem normal testle yaptım hem de erken gebelik testi ile yaptım normal test daha koyu erken gebelik testi çok hafif çıktı. Normal testle bakmanı tavsiye ederim. Bizim bat aynıydı sanki.

ben senin yazdıklarını okuyorum hep nedense içime doğuyo sende güzel şeyler var bence

Valla canımm erken testler yanlışta çıkabiliyor kuruma mı değil mi ben de tam anlamadım adetin gelmedi sonuçta bakalım bekleyelim neler olacak
Aman zaten testin adında menemet yoktu awox ömrümde ne duydum ne işitti tek bu test varmış 20 TL ucuz etin yahnisi bu kadar olur demek istemişler

Bat 21 de benim erkenden lekelenmelerim olmaya başladı diye yaptım birşey çıkarsa acile gider lan veririm diye birde düşük yaşadım ya korkuyorum birazcık ben güvenmiyorum bu testlere erken olanına. Yaptım normal birşey çıkmadı. Bugün ki test limitim doldu aman bir rahatladım yinede yapıp. Rahat uyurum yarın ola hayrola.

ben senin yazdıklarını okuyorum hep nedense içime doğuyo sende güzel şeyler var bence
Ya bunu diyen ikinci kişi sensin sizin güzel kalbinize doğan şeyi Rabbim bana nasip etsin bende nasip olanı Rabbim sizlere etsin aynısını. Çok teşşekür güzel şeyler düşünmek bile mutlu ediyor biranlık bile olsa.

9 gün kala başlaması tuhaf olan şey zaten.lekelenmeden en geç 2-3 gün sonra adet sökülür genelde diye biliyorum. umarım güzel şeyler yaşıyoruzdur her beraber
İnşallah ya bu bnmde garibime gidiyo 4 . De yumurtladm 12.sinde lekelenmeye başladm o kadar erken olur mu dedim ama netten baktım yumurtlamadan 8 9 veya 12.günler arası lekelenme olabilir diye okudum sonra yerleşme ise 6 veya 12 gün sürebilir yazıyordu bni şaşırtan adet olsa çoktan sökülürdü ama sökülme yok sadece lekelenme oda lavaboya girdiğimde peçeteye gelioo günlük ped de bile yok ay inşallah yaşadığımız şey yerleşmedir ya son 3 gün bekliyorm hayırlısı inşallah Rabbim isteyen herkese nasip eder

Canım evet tam sen 12.günde gitmişsin yumurtlama olmuş olabilir deneseydin o günde ama hiç olmadı çatlamaya denk gelmiştir benim 16.gündü gittiğimde

sabırla bekleyip görücez bakalım neyin nesiymiş bunlar çok düşünmemek lazım bence özellikle bu dönemde stres yapmak doğru olmaz dengemizi kendimiz bozuyoruz sonra olacağı varsa da olmuyor. Allah en doğru zamanda vericek inşallah hepimize

İnşallahhh canımmm Allah isteyen herkese bizlere de bu duyguyu tattırsnnn inşallah bu güzel kandil günümüzde bol dua edelim başka yapıcak bisey yok malesef bekleyip göreceğiz

Canım evet tam sen 12.günde gitmişsin yumurtlama olmuş olabilir deneseydin o günde ama hiç olmadı çatlamaya denk gelmiştir benim 16.gündü gittiğimde
Olabilir canım işte o günü değerlendirdik sonra eşimin nöbeti benim nöbeti denk geldi iki gün 8 şubat değerlendirdik nasip artık

Benim bat 20 ama dün normal testte çıktı erkende çıkmadı. Markası da önemli galiba comfort marka erken gebeliğe göre laboquick normal test daha hassas mesela

Olabilir canım işte o günü değerlendirdik sonra eşimin nöbeti benim nöbeti denk geldi iki gün 8 şubat değerlendirdik nasip artık
Çalışanlar için daha zor bende çok yoruluyorum gerçekten nasip artık bel ve kasık ağrım başladı regl olacağım sanırım çok üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…