Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
özellikle kasık ağrısı çok çektiğim için bu ay şüphelenmiştim resmen sol kasığım çok ağrıyordu eğilirken hareket ederken vs. Kısmet değilmiş demek ki Kasım ayında kimyasal gebelik geçirdim sanırım o yüzden vücudum daha toparlanamadı belki Mart ayında dinlenmeyi tercih edebilirim belki de cesaret edersem yine denerim bilemiyorum buraya yazmak gerçekten çok iyi geliyor iyi ki varsınız kızlar tekrar hayırlı kandiller herkese

Hayırlı kandiller canım allah razı olsun 26 Şubat olacam az kaldı diye endişelendim neden pik olmuo diye
İlk defa mı yapıyorsun? Bazı aylar pik olmayabiliyor illa bu ay olacak diye durumda yok canım onu da göz önünde bulundur olur mu yine at bana ben yardım olmak isterim. Sonuçta amacımız güzel şeyler için hepimizin derdi aynı

Merhaba arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim bat 26 Şubat fakat ben halen tam pik göremedim sanırım ovulasyon testi yapanlar lütfen yorumlaya bilir mi adet olana kadar devam edecem demi olmadı Eki Görüntüle 2785747
Canım bazen ovulasyon testleri pik olmuyor ben bir sayfada görmüştüm tam kırmızı olmadan yumurtlama olup hamile kalanı sen değerlendirseydin testler her zaman malesef güvenilir olamıyor

ilk defa düzenli yapıyorum bir gebenin günlüğünden aldım allah razı olsun hepimizin yardımcısı olsun bu gece hürmetine içimizdeki duayı isteği rabbim biliyor allah kabul etsin isteyen herkese nasip etsin anneliği

Bende oradan alıyorum testleri ebru abla çok iyi birisi çok güzel bilgili kadın. Bu kaset değil keşke diğerini alsaydın o daha iyi strip olanı. Mesela çok belli olmazdı kasette pik olduğu aynı anda ikisini yaptım strip de pik daha netti. Bu ay pik olmazsa da sen yine takvimdeki gününe göre yapsaydın ilişki canım.

Merhaba gebeler ve gebelik bekleyen hanimlar :) bir sey danismak istiyorum, son cocugumu 9 sene once dogurdum, o yuzden bu isleri unutmusum. Bat 19 subat, gebelik testini yarın yapsam çıkar mi sonuc yoksa bir kac gun daha beklemeli miyim? tek bir test var elimde, tekrar almak istemiyorum, ne dersiniz hangi gun yapmaliyim kesin sonuc icin?

Kesin sonuçsa bence adet gününüz 3 falan geçsin test bir kaç yane olsa bugün yada yarın yapın derdim ama geç döllenmeyse çıkmayabilir bence

Belirtiler ne oldu peki. Sağlıkla gelsin inşallah
Ben yumurtlamadan sonra sürekli belirti gördüğümü düşündüm ama onlar yumurtlama belirtisiymiş galiba. Şu an en büyük belirti göğüs ucuma dokununca yara gibi ağrıyor. Adet dönemi yaklaşınca olan o hassasiyet dışında bir şey. İlk gebeliğimde de olmuştu salı günü akşam aynı ağrı olunca hamile olduğuma test yapmadan emin olmuştum. Bulantım var birde erken diyorlar ama benim 1 haftayı geçkin süredir bulantım var.

Suan femara ile birlikte bal tarçın corekotu kullanıyorum canim perşembe kontrolüm var bakalim bakacak Yumoslara:)
Merhabalar, bende femara kullaniyorum ikinci gunum bitti. Bal tarcin corekotunu cok duydum siz nasıl kullandiniz? Ne durumda yumurtalar? Kist olur falan diyorlar korkuyorum acikcasi nedir durumunuz

Hayırlı sabahlar Kızlar ben erken gebelik testi yaptım bata 5 gün var ama yanlış görmüyorum heralde dimi 2. Çizgi çok silik görünse de var değil mi???dün mübarek gece de herkese dua ettim Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin.doğumu olacaklara kolaylıklar versin diye hepinizin duaları kabul olsun inşallah

Var canim benimde 3 gun once ayni boyle cikti kan testimde 13 cikti

Canımm üzülme ben de üzülüyorum zamanı bu ay değilmiş belkide Allahım inşallah bir dahaki ay düşürür karnına meleğini çok dua ediyorummm.
Bu ay bırak ovulasyonu falan adet bitimi ilişki yaşayın iki gün de bir yataktan kalkma 20 dakika banyo yapma Bi süre.
Bir dahaki ay güzel haberlerini alurız inşallah kafana takma moralini yüksek tut

Hayırlısı olsun canım inşallah martta güzel haberlerini alırız
Benim de 19 şubat tı 4 gün kala çıktı ama kişiye göre değişir 1 testini varsa ben olsam adet günü sabah ilk idrarla yapardım
Var gibi çok silik 2 gün sonra normal testle tekrarlayın koyulaşmış olur bence hayırlı olsun

Merhabalar, bende femara kullaniyorum ikinci gunum bitti. Bal tarcin corekotunu cok duydum siz nasıl kullandiniz? Ne durumda yumurtalar? Kist olur falan diyorlar korkuyorum acikcasi nedir durumunuz
canım ben adetin ikinci günü başladım sabahları aç karnına bi tatlı kaşığı yedim. dün 12.günümde kontrole gittim 23 mm olmuş sağda bi tane yumurtam var pko var zaten bende o yüzden kullanmıştım. dün iğne vuralım hemen dedi çatlatma iğnesi oldum işte. Bakalım inşallah sonucu da iyi olur. İğne olduktan sonra kiste dönüşme ihtimali yok zaten o çatlatıyor.

Çalışanlar için daha zor bende çok yoruluyorum gerçekten nasip artık bel ve kasık ağrım başladı regl olacağım sanırım çok üzülüyorum
Naptın canım adet oldunmu umarım olmamışsındır ben tuvaletten çıkamıyorum acaba adet belirtimi emin olamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…