Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İncir etki ediyormu o kadar bende hiç sevmiyorum onu

Kan testi yaptırmadım özellikle bekledim 7. Hafta başında gittim ultrasonda gözüktü

Kızlar adetime 8 gün var sanki adet olucakmışım gibi kasıklarıma batma geliyor ,gece de kahverengi leke gelmiş devamı gelmedi . Oldu mu acaba bu ay
Bunu yaşayan birde benim bakalım ne çıkıyor adetimden önce leke olayım oldu dün gece bugün de azıcık atmış günlük pedime bekliyorm ya adet olacam yada diğeri ikisinden başka ihtimal olmasın yinede sağlık olsun da.

Canım sana bişi sorucam bende 5 şubatta kürtaj sonrası kontrole gitmiştim sat tarihim 25 ocaktı 30nda bitti benimde bir tane büyük yumurtam vardı digerlerinide göstermişti ama küçüklerdi hemen deneyin demişti ama ben 7 şubat takvime göre yumurtlamamdı şimdi benimde o gün mü yumurtlamam olmuş oldu ovulasyon yapamadım anlayamadım ondan bişi kafam karıştı allahım şu bat gelsin artık

At at

inşallah tutmuştur bu ay ya bacağıma vuruyor kasık ağrısı, daha yaşamadığımız neleri yaşıcaz acaba

Kızlar adetime 8 gün var sanki adet olucakmışım gibi kasıklarıma batma geliyor ,gece de kahverengi leke gelmiş devamı gelmedi . Oldu mu acaba bu ay
Bende adetime 9 gün kala lekelenmelerim başladı 12 sinde başkadı lekelenmelerim hala drvam ediyo sadece peçeteye geliyo bi düşünüyorum adet olcam galiba diye bide diyorum 7 gündür lekelenme var adet olsa gelmez miydi bata 3gün kaldı bnde hiç bisey anlamıyorm ne yaşıyorum acabaaa

Anladım canım teşekkür ederim. inş benimkinde küçülür.4.8mm takip edecek dedi bakalım.

inşallah tutmuştur bu ay ya bacağıma vuruyor kasık ağrısı, daha yaşamadığımız neleri yaşıcaz acaba
Benimde yumurtlama günü bacağıma çok vurmuştu. Ben hiç bir şey hissetmiyorum arada batmalarım birde gögüslerim acıyor. Ovulasyon testi yaptım pik gördüm çatlama gördüm ondan ben heyecan içinde kaldım gelişigüzel olsaydı bu iş buraya gelmeyecekti

9 gün kala başlaması tuhaf olan şey zaten.lekelenmeden en geç 2-3 gün sonra adet sökülür genelde diye biliyorum. umarım güzel şeyler yaşıyoruzdur her beraber

Owww sayfada lekelenmeler arttı o zaman bu çok normal birşey ya al benden de o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…