Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar öncelikle gebelik öğrenen arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Benim bat 15 şubat takvimle takip ediyordum. Yumurtlama tarihimin geçmiş olması gerekiyor. Dün çok belim ağrıdı ve sabah yumurta akı kıvamında akıntım oldu. Yumurta geç mi olgunlaştı acaba kaçırdım mı günü?

Niye kaçırmış olasın yumurtladıysan bugün değerlendirin :)

Kızlar ben oğlumda 1 ayda gebe kaldım.. beklemek nedir bilmiyordum ama şuanda 7 ay oldu ve bu ay da ümitsizim... Oğlumda bat a 5 gün varken kandan baktırdım ve 0 dı bat günü testim silik çıkmıştı değerim ertesi gün 100 dü.. allahım çok büyük mutluluk oluyor insana.. inşaallah hepimiz tekrar tekrar tadarız bu duyguyu sağlıkla afiyetle

Benim de takvim ile uymadı daha sonra oldu .Ben de ertesi günü değerlendirdim .Kaçırmadiniz.Ertesi günü değerlendirin .Ben adet gününe kadar gun aşırı denemeye devam edeceğim .Garanti .

Ümitsiz oldugun anda alırsın müjdeyi inşallah .Ben de kızım da 4 ay bekledim .İlk gebelik daha sitresli oluyor .İnsanın kafasında acabalar daha çok oluyor .İkinci bebegim icin bu ay ilk denemem .Hayırlı zamanda nasip olsun inşallah hepimize .

Adete 2 kaldı ama kasıklarda ara ara batma ve sancı oluyor regli mi olucam acaba ağzımda kötü bir tat değişimi ve sabah aç kalkma olayını yaşıyorum stresten uyku uyuyamadım gece bile sizde hangi belirtiler var kızlar

Bende kizima 4. Ayda kaldım ama şimdi 8 aydır deniyorum olmuyor hâlbuki 2. Gebeliğin daha çabuk tutacağını sanmıştım ama olmadı bende bunu anlamadım ve doktora bu ay gittim bütün hormon testlerim yapıldı ve hiç bir problem olmadığını söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…