Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktoruna da sorunca haber eder misin merak ediyorum ne der. Bende sekreterlik okuyorum böyle az çok bilgim var zaten doktorluk gibi zorluyorlar bizi de okurken. Birde bebek konusu işin içinde olunca çok araştıran çok okuyan birisiyim. Bebek sahibi olana kadar doktor olurum bu gidişle ben 😂şaka bir yana hayırlısı olmasını dilerim cümlemiz için 💞
Merhaba🌸 doktorum değerlerimde bir sıkıntı görmedi normal dedi.Yumurtlamayı testle takip ettiğimi söylemiştim testlerle denemeye devam et sen şu an bir destek almana ihtiyaç yok dedi 😊

Adete 2 kaldı ama kasıklarda ara ara batma ve sancı oluyor regli mi olucam acaba ağzımda kötü bir tat değişimi ve sabah aç kalkma olayını yaşıyorum stresten uyku uyuyamadım gece bile sizde hangi belirtiler var kızlar
adete 2 gun kala kolumu kaldiramicak kadar yorgundum.birden acayip acikiyodum.simdi adetten 2 gun gecti.yorgunluk az da olsa devam ediyor.goguslerimin uclari hep aciyor ovulasyondan bugune kadar hic degismedi.agzimin tadi yok ama cok cikolata yiyen biriydim 5 gun olcak sekerli hicbisey yemedim ondan olabilir canim.bide regliden 4gun ve 1 gun once 2 kere lekelenme yasadim hafif kasik agrilariyla

Adete 2 kaldı ama kasıklarda ara ara batma ve sancı oluyor regli mi olucam acaba ağzımda kötü bir tat değişimi ve sabah aç kalkma olayını yaşıyorum stresten uyku uyuyamadım gece bile sizde hangi belirtiler var kızlar
Bunlar gebelik belirtisi de olabilir adet de .Çok az kalmış .Test yaptınız mı hiç?Bat tarihinin geçmesini bekliyorsunuz sanırım ..İnşallah güzel haberi paylaşırsınız burda ..Benim adetime 12 gün var yeni yumurtlama dönemim geçti daha .O yüzden belirtim yok.🙂

Kızlar bisy soracam testleri sungerinin pembe çizgi olması bisy ifade ediyormu ben önceden öyle bı yazı okumustum siz biliyormusnuz

Ben var gözüyle baktigim içinmi var gibi sanki
20210208_130905.jpg

Son düzenleme:
X