Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım günaydın ben topigine katılmamıştım ama gerçekten çok uğurlu geldi bana nerdeyse her sayfasını okudum diyebilirim allah senin güzel kalbinden razı olsun gerçekten uğurluymuş bende bu sabah test yaptım ve ikinci silik çıktı ama beli inşallah hamileyimdir ve sağlıkla ilerler ❣❣❣siz bütün anne adayları duamdasınız inşallah inşallah siz bana uğurlu geldiniz rabimde size en kısa zamanda küçük mucizelerinizi yaşatsın iyiki varsınız dualarım hep sizlerle olucak

Hayirli olsun Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin belirtilerin yumurtlama sonrasi nasildi biraz bilgi verebilir misiniz?

Amin canım benim çok teşşekür ederim

Canım sağolasın allah seninde kucağına almak nasip etsin inşallah :)

Canım günaydın inşallah bu ay denersin birde rabbim büyük

amin inş.rabbim herkese nasip etsin
Tabiki denemeye devam canım daha yeni başladık doktora gitcem şimdi yeni düşünmeye başladığım için doktora gitmemiştim ama bi gidiyim hayırlısı artık .sen yaptın mı testini

Mutlulugunu okurken benn bile hissettim kuzu inşallah vardır inşallah hamilesindir

Tabiki denemeye devam canım daha yeni başladık doktora gitcem şimdi yeni düşünmeye başladığım için doktora gitmemiştim ama bi gidiyim hayırlısı artık .sen yaptın mı testini
yok yapmadım yapamadım daha dogrusu birşey engel oluyor :) yapma bekle hüsrana ugrama dıyor son gün artık ama nasıl olcak dayanamıyorum da böle beyaz sümüksü birşey gelmiş ama kasıkalrımda agrıyo anlamadım

İnşallah hamişsindir .aynen bekleyebiliyorsan bekle canım en iyisi gecikirse zaten güzel şeyler vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…