Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba hiç regl belirtim yok normalde 2/3 gün önceden belirti olurdu yada psikolojik öle hissedıyorum böle beyaz yapışkan bır akıntı geldı hafif elime çok çok az ama belim agrıyo regl tarıhım 11/02 bugun yapsam acaba çıkarmı eğer varsa

benimde öyle oldu , adet tarihine 1 gun kala kaset test yap benimki öyle cıktı silik sonra 2 gun geçti yaptim tam çizgiler çıktı :)

Sabah kalktigimdan beri siddetli karin agrim var 3 kez camasir değiştirmek zorunda kaldim seffaf sumuk gibi akintim geliyo neden olabilir bilen varmi

Merhaba arkadaşlar bu topik çok bereketliymiş maşallah İnşallah ben de hamile haberimi paylaşabilirim burada bekleyen herkese Allah nasip etsin en kısa zamanda. Biz 3. Çocuk için çalışma yapıyoruz bu 2. ay gecen ay 3 gün gecikmeli adet oldum sadece yumurtlama zamanı denemiştik. SAT 25 Ocak BAT 19 Şubat yumurtlama 5 şubat gösteriyordu ama adet bitimi 8.günden sonra gün aşırı birliktelik oldu en son ayın 6 sında sabaha karşı oldu. Bakalım bekliyorum günümü. İlişkilerden sonra banyo yapmıyorum hemen kalkmıyorum 15 dk uzanıyorum eşimde hemen geri çekilmiyor. 2 kız annesiyim. Sağlıkla bir evladım daha olsun istiyorum gecen sene yine bu aylarda gebe kaldım değerim düzenli artmadı 500lere çıktı sonra 50 ye düştü nasip dedik vazgeçtik 3ten ama yine Allah içime bir istek sevgi düşürdü inşallah sağlıkla olmayanından da tattırsın Allah ve bu ay benimle birlikte olsun meleğim ve isteyen herkes bir an önce annelik duygusunu tatsınn

Bu arada folibol d vitamini ve karışık multivitamin kullanıyorum

İnşallah kuzu ya adet mi yerleşme mi bende anlamadım bişey
Canim gecen ay bende 3 gun gecikmeli regl oldum ve lekelenmem oldu. Acik pembe peceteye geliyordu pesine regl oldum. Seninde ayni renklerde mi bildigin apacik pembeydi benim 3 gun sonunda sokulebilmistim. Insallah yerlesmedir senin

Canim gecen ay bende 3 gun gecikmeli regl oldum ve lekelenmem oldu. Acik pembe peceteye geliyordu pesine regl oldum. Seninde ayni renklerde mi bildigin apacik pembeydi benim 3 gun sonunda sokulebilmistim. Insallah yerlesmedir senin
Kuzu şubat 2 de parmak üstü kadar önce bi kahveye yakın sarımtirak leke geldi pedime daha sonra da iki üç damla pembe açık renk gelmiş sonra peçeteye sildim aynı geldi pembemsi ve kesildi iki gün oldu 7 şubat adet günüm olmadı bugünde pembe lekeler yoğunlaştı idrarımı yaparken kanama şeklinde damlıyo adetim sökülcek sanırım bilemiyorum 2 aydır bu pembe lekeyi görüp yerleşme kanaması diyip umut ediyorum ama artık etmiycem bu neyin nesi ben anlam veremedim adetim olsun bitsin doktora gitcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…