Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok yapmadım yapamadım daha dogrusu birşey engel oluyor :) yapma bekle hüsrana ugrama dıyor son gün artık ama nasıl olcak dayanamıyorum da böle beyaz sümüksü birşey gelmiş ama kasıkalrımda agrıyo anlamadım
Yapip negatif sonuc gore gore insan korkuyor test yapmaya degil mi. Ama korkma canim insallah hamissindir

Eklentiler

• IMG-20210208-WA0002.jpeg
    IMG-20210208-WA0002.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 51
newmoon10 newmoon10 canım 1 şubay battı ya olamamıştım hiç gecikmedi felan dedim 1 hafta sonunda bugün şimdi regl oldum bi ümit beklerdim ama gene hüsran ağlamamak için zor tuttuyrm kendimi bütün belirtiler neydi diyorum neyse kızlar bn çıkıyorum Allah herkese sağlıklı gebelik yaşatsın Allaha emanet olun.

Canım günaydın ben topigine katılmamıştım ama gerçekten çok uğurlu geldi bana nerdeyse her sayfasını okudum diyebilirim allah senin güzel kalbinden razı olsun gerçekten uğurluymuş bende bu sabah test yaptım ve ikinci silik çıktı ama beli inşallah hamileyimdir ve sağlıkla ilerler ❣❣❣siz bütün anne adayları duamdasınız inşallah inşallah siz bana uğurlu geldiniz rabimde size en kısa zamanda küçük mucizelerinizi yaşatsın iyiki varsınız dualarım hep sizlerle olucak 🥰🥰🤲🤲🤲
Harika bir haber daha Tebrikler. Sağlıklı bir şekilde geçer inşallah gebeliğin canım benim. Darısı başımıza inşallah. Dualarında bizi unutma...

Kızlar merhabaaa hayırlı haftalar nasılsınız. ? ☺️ benim bugün itibariyle kanamam bitti lekelenmem devam ediyor sadece. Akşama çörek otu bal tarçın kürüne başlayacağım inşallah vesile olur 🤲
Merhaba canim sifa olsun cok sukur iyiyim sen nasil oldun🤗 Batı bekliyorum🙈 bugunde hafta basi guzel gecsin haftamiz💐

X