Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yapip negatif sonuc gore gore insan korkuyor test yapmaya degil mi. Ama korkma canim insallah hamissindir

newmoon10 canım 1 şubay battı ya olamamıştım hiç gecikmedi felan dedim 1 hafta sonunda bugün şimdi regl oldum bi ümit beklerdim ama gene hüsran ağlamamak için zor tuttuyrm kendimi bütün belirtiler neydi diyorum neyse kızlar bn çıkıyorum Allah herkese sağlıklı gebelik yaşatsın Allaha emanet olun.

Harika bir haber daha Tebrikler. Sağlıklı bir şekilde geçer inşallah gebeliğin canım benim. Darısı başımıza inşallah. Dualarında bizi unutma...

Kızlar merhabaaa hayırlı haftalar nasılsınız. ? benim bugün itibariyle kanamam bitti lekelenmem devam ediyor sadece. Akşama çörek otu bal tarçın kürüne başlayacağım inşallah vesile olur
Merhaba canim sifa olsun cok sukur iyiyim sen nasil oldun Batı bekliyorum bugunde hafta basi guzel gecsin haftamiz

Merhaba canim sifa olsun cok sukur iyiyim sen nasil oldun Batı bekliyorum bugunde hafta basi guzel gecsin haftamiz
Amin kuzum, şükür bende iyiyim beklemedeyiz bu ayın neler getireceğini :) Bize ay yeni başlıyor Klomende korkuma bu ay kullanmak istemiyorum şifa Allah'tan :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…