Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bekliyorum kuzum tek çizgi görmekten daha iyi kırmızı görmek ben çok üzülüyorum

ayyy cnm daha tazecik körpecik. gezin eğlenin birbirinizi tanıyın.. ben yaşımı söylemeyim, utandım :)))
Küçük kardesim var 3 yasinda ben hep bi bebege alisdigim icin ev cok bos geliyo bide genc yasta olsun buyusun istiyorum sonrasinda olamz diyede korkum var tabi

Küçük kardesim var 3 yasinda ben hep bi bebege alisdigim icin ev cok bos geliyo bide genc yasta olsun buyusun istiyorum sonrasinda olamz diyede korkum var tabi
Bence en iyisini yapıyorsun kuzum, ama stres yapmadan kendine 1 yıl ver . Vücudun hiç bilmediğin bir döngüye giriyor çünkü. Hormonların da güzel çıkmış stres yapmadan denemelere devam :)

Bence en iyisini yapıyorsun kuzum, ama stres yapmadan kendine 1 yıl ver . Vücudun hiç bilmediğin bir döngüye giriyor çünkü. Hormonların da güzel çıkmış stres yapmadan denemelere devam :)
Oyle yapicam insallah Allah nasip ederse olue

newmoon10 ben henüz adet olmadim iki gündür kasık agrım var. Muhtemelen akşama sökülür

reçetesiz mi ? sonradan yumurtanın büyüdüğünü falan nasıl anladın . ya da neden kullandın onu
Evet canim, ilk ay doktorum vermişti zaten çatlama iğnesi yapmayacağını söylemişti. Kendi kendine çatlaması daha iyiymiş. O ay yumurtam gerekli boyuta ulaşmadığı için 2. Ay tekrar doktorla görüştüm kendin alıp aynı şekilde kullanabilirsin dedi. Ve nitekim yumurta büyüdü ve çatladı. Bu ay ara verip önümüzdeki ay tekrar klomen ovulasyonda kullanıyorum bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…