Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 sene olmuş üye olalı yani 1 senedir çocuk düşünüyorum ama bu 1 sene içinde iş şehir değişiklikleri yüzünden sadece 2 ya da 3 kere deneyebildik onlar da olmadı. Geçen ay ovulasyonda yumurtlama görmedim ilk defa bu ay yumurtlama ve düzenli birliktelik oldu ama ben biliyorum ki yine olmadı 1 senedir istiyorum ama hayat şartları yüzünden denk gelmedi bir şey var da diyemiyorum 2-3 ay ancak denemisizdir. O kadar umitsizim ki artık kendi kendime triplere girdim yine ama yine tek çizgi göreceğim biliyorum, yoruldum 😔
Ümidini kaybedersen başarılı olamazsın canım benim sakın kötü düşünme kötüyü çağırma biz 1,5 senedir uğraşıyoruz ve ne saçma şeyler düşünüyordum sürekli ağlıyordum bebek görünce ağlıyordum hamile görünce ağlıyordum ama asla umudumu kaybetmedim.

Ben PCO hastasıyım bide ve akışına bıraktım doktorla birlikte ama hem doktorla takibini yaptım hem de sakin kalmaya çalıştım ve gerçekten beklemediğim bianda oldu öyle oldu yani. Canım benim bak senin olan bigün sana gelecektir duayı eksik etme lütfen :dua:

Merhaba ^^ biz de bu ay denemeye başladık ama ben ilk aydan strese girmeye başladım, kafamda sürekli bu konu var. 29 yaşındayım, pcos ve insülin direncim var. Biraz da bu yüzden beklentiye girer girmez böyle oldu sanırım. Başka bir şeyle uğraşayım diyorum bir bakmışım buradayım:))
Bende PCO hastasıyım stresten uzak durmalısın sabırlı olmalısın bol bol dua etmelisin canım PCO hastaları hep gebe kalıyor merak etme içini ferah tut :dua:

Ümidini kaybedersen başarılı olamazsın canım benim sakın kötü düşünme kötüyü çağırma biz 1,5 senedir uğraşıyoruz ve ne saçma şeyler düşünüyordum sürekli ağlıyordum bebek görünce ağlıyordum hamile görünce ağlıyordum ama asla umudumu kaybetmedim.

Ben PCO hastasıyım bide ve akışına bıraktım doktorla birlikte ama hem doktorla takibini yaptım hem de sakin kalmaya çalıştım ve gerçekten beklemediğim bianda oldu öyle oldu yani. Canım benim bak senin olan bigün sana gelecektir duayı eksik etme lütfen :dua:
Çok teşekkür ederim canım işte bazen moralim bozuluyor bu aralar biraz içim sıkılıyor o da etkiledi sanırım 😊
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sana da 🤲 çok sevindim senin adına darısı tüm isteyenlere inşallah 🤲

Yarın sabah geliyo bu akşamı değerlendiricem onun için 😊 bende ümitsizdim görmiycem heralde diye gördüm o pik buraya gelecek😂
Bende ümitsizim valla geçen ay erken yumurtladığım için göremedim sanırım . bu ay da adet biter bitmez yapıyorum bakalım nolucak :) yarın sabah mı o da tam zamanını bulmuş ne zaman gidicek:)

Oldun mu canım regl ins dediğin senin için olur. Bn maalesef dün sabah oldum ins onumuzdeki aya hayırlısı ile nasip olur.
canım benim senin adına üzüldüm, ama moral nozmak yok, bak bu topikte nice insanlar hamlelik haberi aldı. birbirimizi motive edelim, gelecek aya hissediyorum güzel haberlewr alacaksın :dua: :dua: :dua:
Ben halen regl olmadım, 6 gün geçti BAT dan. Doktoru aradım izinliymiş haftaya tekrar arayacağım, herşey yolunda giderse kan vermek istiyorum haftaya :)

Çok teşekkür ederim canım işte bazen moralim bozuluyor bu aralar biraz içim sıkılıyor o da etkiledi sanırım 😊
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sana da 🤲 çok sevindim senin adına darısı tüm isteyenlere inşallah 🤲
Amin canım Allah razı olsun. Darısı başınıza inşalllaah hep dua ediyorummm :dua:

Kızzzlaaar Günaydınnnn, Hayırlı cumalar olsun inşallah :) Bugün listemiz epey kalabalık inşallah güzel haberi olanlar vardır aranızda :) :)

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

05.02.202130Folbiol-YENİ BAŞLIYOR-

@Mevacaa

05.02.202127Promotilİnnovita9 AY-

@berguzar34

05.02.202126Folactive
Femara
-6 AY-

@Gunes070920

05.02.202124Folikasit
Clife
3 YIL

@Perilll

05.02.202129Folidoce-6 AY-

@fiuona

05.02.202126Eutrox ve aspirinLaboquick2 YILPKO:anneadayı:

@Afitap_34

05.02.202125FolikasitSurelab2 AY:anneadayı:

Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Can Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı old Can Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı oldu benim Reglin yaklaştığında mı yoksa yumurtlamadan sonra hep oldu mu?
www.kadinlarkulubu.com
www.kadinlarkulubu.com

@Zenna

05.02.2021Ocean Mumy1,5 YIL

@yugi30

05.02.202130Folidays-YENİ BAŞLIYORKan Pıhtılaşması

@yakamoz-91

05.02.202129Folbiol-2 AY
Evet canım olmadım ama hiç birşeyde hissetmiyorum😍😂 bakalım geçerse test yapacam haber vericem 😘

Bende ümitsizim valla geçen ay erken yumurtladığım için göremedim sanırım . bu ay da adet biter bitmez yapıyorum bakalım nolucak :) yarın sabah mı o da tam zamanını bulmuş ne zaman gidicek:)
Bilmiyorum valla kalır heralde biraz ama ben günlerimi bulmuşken değerlendiririm :)

Hepinize günaydın. Hayırlı Cumalar. Bu kadar belirtiye mübarek günde test yapayım dedim, bırakın hayalet çizgiyi o kadar net negatif çıktı ki. Yine bana hüsran her daim. Demekki hepsi psikolojikmiş, hepsi benim kuruntummuş. 6 aydır deniyoruz ve ilk defa bu ay test yapacak kadar umutlanmıştım. Nasip, kısmet böyleymiş ne yapalım sağlık olsun demekten başka. İnşallah müjdeli haberi alan arkadaşlar sağlıkla miniklerine kavuşur. 🙏🏻
canım emin misin? ben regl den 3 gün sonra test yapmıstım negatifti. regl olmadım da, suan cuma yapmadım bekliyorum.haftaya yapıcam ama kan testi.

canım emin misin? ben regl den 3 gün sonra test yapmıstım negatifti. regl olmadım da, suan cuma yapmadım bekliyorum.haftaya yapıcam ama kan testi.
Normal test negatif çıktı. Arada kasıklarım ağrıyor. Uzanınca hafifliyor. Peçeteye gelen kahverengi pembe lekelenmeler mevcut. Ben adet oluyorum sanıyorum ama şu saate kadar sökülmeye başlardı. Bunlar yerleşme kanaması mı onu da anlamış değilim. Bat 7 Şubat. Bir de erken gebelik testi deneyeceğim. 🤷🏻‍♀️

Normal test negatif çıktı. Arada kasıklarım ağrıyor. Uzanınca hafifliyor. Peçeteye gelen kahverengi pembe lekelenmeler mevcut. Ben adet oluyorum sanıyorum ama şu saate kadar sökülmeye başlardı. Bunlar yerleşme kanaması mı onu da anlamış değilim. Bat 7 Şubat. Bir de erken gebelik testi deneyeceğim. 🤷🏻‍♀️
Uzanınca hafiflemesi yerleşme olabilir canım

Ben adetime 5 gün kala,3 gün kala adet günümde ve 3 gün gecikince yaptim.Negatif.13 gün gecikmede pozitifi gördüm .Doktor geç döllenme demişti ..
benim adetim 3 gün gecikince yapmıştım negatifti. şuan 7. gün gecikmenin. test yapmadım, haftaya yapıcam. Negatifi görünce haftabaşında beklemeye karar verdim :)

X