Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde adetin 45. Gunu test yapmak istemiyorum
Canim sen test yapmismiydin yakin zamanda? Belirsizlik kotu bir sey uzun sure oldugu icin kan ver en azindan icin rahat etsin. Eger gebelik yoksa dr adet olabilmen icin ilac verir. Bu durumda senin dongunu degistirir yani senin sagligin icin soyluyorum yanlis anlama hormonlarinda da bir sorun olabilir en sagliklisi test ve negatifse dr gidersin. Umarim gebeliktendir ama ikilemde kalma bu sekilde neticelendir kendin icin

İnşallah olmazsın yarın kan ver istersen veya bu akşam

Doktra gittim ayin 26 sinda kan verdim negatif çıktı doktor yumurtan yeni olusmus daha dedj o gun eve gelince o sumuksu yunurtalam akintisini gordun degerlendirdim doktor o yuzden vermedi adet sokturucu simdide o yunurtlamanin ustunden 14 gun gecmis olsun diye bekliyorum gidicem doktora tekrar insallah vardir bebek

benim bildiğim prolatin süt hormonu diye geçiyor ama fazlalığı düzensiz regl de demek oluyormuş. Sonucunu doktora gösterdin mi?
Benimde basima gelmisti bahsettim hatta arkadasimiza 10 gunden fazla gecikmem oldugu icin gittigimde prolaktine bakiyorlar 54e yukselmisti regl gecikmesi yapiyormus. Dedigin gibi regl dongusunude degistiriyor

benim bildiğim prolatin süt hormonu diye geçiyor ama fazlalığı düzensiz regl de demek oluyormuş. Sonucunu doktora gösterdin mi?
Evet hicbirsey demedi bana hersey normal gorunuyor dedi ben eve geldiğimde farkettim yuksek oldugunu

Canimcim sen kan ver boyle ikilemde kalma icin icini yiyordur eminim pozitif ol guzel dusun gec dollenme oluyor iste insallah tutmustur

Merhaba kızlar topikteki çoğu arkadaşta kahverengi leke olmuş bendede salı gunü oldu çok az ertesi gün oldu devam etmedi adet olacağım sandım hatta. Dün kan vermeye gittim aile hekimine 1 hafta bozuk dedi makineler . Bugun test alcam yarın sabah yapcam inşallah.. Yarın 1 hafta olacak adetim geçeli. En iyi test 10 gün beklemek demişti Bi dr acele etmeyip bekledim 6 gün oldu bugun. İnşallah herkesin istediği gibi olur bu ay

Acaba ben yarin evde test yapsam cikarmi yumurtlamanin ustunden 11 gun gecmis

Kzlar ben hala hasta olmadımm acaba akşam kan test versem mi adet günüm bugün 3 gün önce de kader testte negatifti ne yapsam bilmiyorum akşama hasta olur muyum acaba ama önden gelen hastalık belirtisi akıntı da olmadı daha

Aynı sey bendede oldu sali günü sadece peçete ile silerken.bende adet olacgm sanıp ped kullandım devam etmedi şükür yarin 1 hafta olacak adetim geceli ınşallah hayırlı haberler aliri z..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…