Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun Rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşbenim ocak 21 clearblue ovu testi yaptım sembol gülücük çıkınca hemen 24 yada 36 saat içinde ilişkire girmek gerekiyor ben ayın 21 testi yaptım gülücük çıktı önceki günler çıkmadı neyse hemen o gece değerlendirdik fakat ondan sonra ilişki olmadı ama ben ekimde rahim flimi çekildem kasımda polip vardı aldılar 4 aydır biosteron prowomen ve teadro mu ne kullanıyorum bakalım nasip kısmet herşey Rabbim ol derse olmaz yada olmaz ama akıntı beni 15 gündür mahfetti rn sonunda böyle kaşıntı pişik oldu bat da yarin bakalim

Tabi gebelikten dolayi akintidan islak kaldığı icinde kasinti yapabilir ama sirkenin dış vajinaya bir zarari olmaz.
Banyoda 1 kapak sirkeyi biraz suya karıştırıp yıka azda olsa rahatlatir seni.

Tabi gebelikten dolayi akintidan islak kaldığı icinde kasinti yapabilir ama sirkenin dış vajinaya bir zarari olmaz.
Banyoda 1 kapak sirkeyi biraz suya karıştırıp yıka azda olsa rahatlatir seni.
Deniycem bu gun mutlaka tesekkur ederim

Yarin alayim bari tesekkur ederim sagolun
Benimde bazen afedersin vajina girisi degilde epey dis kismi islakliktan yada gunluk pedden kasinir ufacik yeri ama sizlatir kasindigi icin, Esimin bir kremi varmis evlenirken onun ilaclarini getirmistik kasintiya tahrise iyi geliyor diye her oldugunda onu kullaniyorum yakiyor cok aksama hic bisey kalmiyor☺

Bemmde ilk defa basima geliyo anlamadim niye oldugunu son gunlerde cok akintim oluyo ve afedersiniz sik sik tuvaletim geliyo tuvalete yetisemeyip akitiyorum islakliktan oluyo galiba

Bemmde ilk defa basima geliyo anlamadim niye oldugunu son gunlerde cok akintim oluyo ve afedersiniz sik sik tuvaletim geliyo tuvalete yetisemeyip akitiyorum islakliktan oluyo galiba
O islaklik yapiyor canim anliyorum seni bende cok camasir degistirdim bilirim ben regl degilken bile disari ciktigimda tuvalete sık ciktigim icin ped kullanirdim aman kacmasin rezil olmayayim diye

Canım çok üzüldüm senin adına da cok geçmiş olsun kuzum. Ben rahimden ilaçlı emar a girdim kuzum kist vardı 6 ay kontrol oldum şükür eridi. Bu kimyasal gebelikte aklıma şu takıldı kuzum sana danışayım. Benim ilk değerim zaten 12.35di şuan 11.45 e düşmüş , 0 olana kadar illa gitmem mi lazım kan vermek istemiyorum artık damarlarım çok zor bulunuyor çok ince mahvettiler 1 haftada birde şuan yaşadığımız adet mi sayılıyor kimyasaldan kaynaklı kanamami kuzum

O islaklik yapiyor canim anliyorum seni bende cok camasir degistirdim bilirim ben regl degilken bile disari ciktigimda tuvalete sık ciktigim icin ped kullanirdim aman kacmasin rezil olmayayim diye
Peki neden oluyo olabilir sebebi nedirki

Yok güzel kardeşim ben geçen şubat adetim 5 gün geçti 17, falan çıktı gebelik testlerim 4 adet pozitif çıktı fakat 17 den 15 e düşünce kimyasal tabi kanama başladı hiç hastaneye gitmene gerek yok kendiliğinden düşecek 0 a zaten ben gitmedim adet oldum bitti yumurtlamamı bekledim yani normal endişe etme sakin rahatla adet olursan zaten düşücek sayı kafana takma herşey güzel olacak

Yiye bilirsen nar ye haftada 2 defa falan incir kaynat suyunu sabah akşam iç full ay boyunca adetli ikende iç ve ye

Benim kanamam başladı zaten canım benim dün kapkahveydi bugün kırmızı yoğun bir şekilde geliyor kuzum aynı ay yumurtlama gördun mu peki

Kızlar Bat 6 şubat düzenli regl olurum. Bu ay göğüslerde hassasiyet var ama sadece uçlarında. Bu zamana kadar 1 kez Daha hassasiyet olmuştu ama o zamanda hamile değildim. Normalde hiç hissetmem yani. Bu ay bir de kasık ağrım var. Özellikle sol kasıkta karnımın içinde de basınç var gaz gibi de değil gibi de bu ay farklı olarak d vitamini kullandım. ne dersiniz ? Bir de gergin ve ağlak bir halim var eşimde bugün arabayı temizlemiş geldi terlemiş aşırı iğrenç koktu burnuma hemen duşa gönderdim umutlanmak istemiyorum hayal kırıklığı olmasın diye ama bu ay bi tuhafım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…