Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normal adet oluyorsun canım hiç sıkıntı yapma belki uzun sürer

Peki neden oluyo olabilir sebebi nedirki
Haso canm sende bende aynı dertten müzdaribiz galiba ne yapacaz geçmiyorda iç çamaşırı günde 2 defa değişiyorum ütülüyorum temiz tutuyorum eczaneden krem aldım ama geçmedi geçmiyor akıntıdan kaynaklı sanırım kuru kalması lazım kurulasamda ıslanıyor ne yapacaz hasooo

Tahriş dışında mı içinde mi dışında mı

Mesane kaynakli canim. Kiminde gebelik belirtisi kiminde mesane sorunu oluyor sık idrara cikiyor
O mesane zaten öldürüyor wc gitmekden öldüm ufak tuvaletim çok geliyor baya ölcem kaşıntıdan fakat idrar yaparken yanma yok acı yok bir yandan akıntı da var mesane çok kaşınıyor ve en sonunda pancar gibi kızardım ne yapacam 15 gündür böyle gecem gündüzüm kalmadı

Ayy bende bilmiyorum bide idrar kaciriyorum hic kuru durmuyo bende utuluyorum enfeksiyon kapmasin diye ama yok fayda etmedi surekli siliyorum yikiyorum ama yok

Bir kaç gün sonra canım testini yap bakalım inşallah hamilesindir

Benim kanamam başladı zaten canım benim dün kapkahveydi bugün kırmızı yoğun bir şekilde geliyor kuzum aynı ay yumurtlama gördun mu peki
Gördüüm sen ovulasyon testi al şimdiden adet bitimi hemen başla hiç kaçırma erkende yumurtlaya bilirsin,bilimsel olarak Kimyasal gebeliği gebelikden saymıyorlar bu yüzden içini ferah tut canm vaz geçme

Tez vakitte dr gitmek tek caresi gecmiyorsa eger birliktelik cok zor olur onuda gectim sana eziyet cok kotu kasinti kizariklik gunluk ped kullanip islandikca degiseceksin ben gunde 1 kullaniyordum oda alerji yapti kullanmayi kestim ara ara kullaniyorum mecburen. Bir arkadas sirke iyi geliyor demis onceki sayfalarda bir bakin belki faydasi olur ya

Ayy bende bilmiyorum bide idrar kaciriyorum hic kuru durmuyo bende utuluyorum enfeksiyon kapmasin diye ama yok fayda etmedi surekli siliyorum yikiyorum ama yok
Kizlar size çözümü söylüyorum yarin ilk iş eczaneye gidiyorsunuz ve "medicasol" krem alıyorsunuz. Sonra bana dua ediyorsunuz aylarca çektim ben o kaşıntıyi en sonunda doktora sordum bu kremi önerdi 1 hafta sonra eser yoktu.

Sirkeyi duydum sağol inş geçer hiç böyle uzun sürmemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…