Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kasinmaktan tahris olmus durumda iliski gerceklesemiyo 2 gundur napicam.bilemedim

Canım ilk 5 dakikada çıktıysa bekletmediysen ben gördüm çizgiyi ..
Evet ilk 5 dakikada çektim hala ıslak hatta test.
Sonra cope attim bakmamak icin bir daha
Cok umutlanmak istemiyorum ama icimde de firtinalar kopuyor
Bunuda flashla cekmistim herkes var diyor insallah vardir ya.
Ne zormus Allah kimsenin kucagini bos birakmasin

Eklentiler

• IMG-20210204-WA0006.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 86
Ben goruyorum canim var gibi

Ben goruyorum canim var gibi
Ay nasıl umut oluyor bunlar bana bir bilseniz
Kendimi yalnız hissetmiyorum.
Aklimi yicem bunlari dusunmekten malesef kimseyede anlatamiyosun cunku kimse kendi derdi olmadigi icin empati yapamıyor.
İnsallah vardir herkese dua ediyorum
İnsallah hepimiz saglikla bebek sahibi oluruz.

Valla esime de gosterdim oda gordum kuzum testi tekrarla insalah bebegin seninle ben inaniyorum

Enfeksiyon derken özel bölgede kaşıntı varmıydı benm 20 gündür kaşınmakdan ciğer gibi oldu akıntıdan oldu diye düşünüyorum
benim ovulasyondan beri akintim var.kasintim yok.ovulasyonum 3 gun once olmus oyuzden hamilelik hic beklemiyordum.kanama gelince idrar yolu enfeksiyonu sandim.yazinda gecirmistim ayni boyle.hemen acile gittik ama idrarla kan tahlili temiz ciktinca beta hcg baktilar

Canım sirkeli su ile yıkayın. Hem enfeksiyon varsa onu alir hemde kasintiniz hafifler

Bazı kadınlarda daha açık veya biraz daha su gibi akıntı gelmesi de normal karşılanır. Zararsız akıntı olarak bilinen bu hamilelik belirtisi bazı durumlarda kaşıntı hissi yaratabilir. Akıntıyla beraber kaşıntı veya yanma hissedilmeye başlandığında mutlaka doktora gitmek gerekir. Boyle bir yazi buldum nette ama. Umarim gebeliktendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…