Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok üzüldüm senin adına da cok geçmiş olsun kuzum. Ben rahimden ilaçlı emar a girdim kuzum kist vardı 6 ay kontrol oldum şükür eridi. Bu kimyasal gebelikte aklıma şu takıldı kuzum sana danışayım. Benim ilk değerim zaten 12.35di şuan 11.45 e düşmüş , 0 olana kadar illa gitmem mi lazım kan vermek istemiyorum artık damarlarım çok zor bulunuyor çok ince mahvettiler 1 haftada :KK43: birde şuan yaşadığımız adet mi sayılıyor kimyasaldan kaynaklı kanamami kuzum
Normal adet oluyorsun canım hiç sıkıntı yapma belki uzun sürer

Peki neden oluyo olabilir sebebi nedirki
Haso canm sende bende aynı dertten müzdaribiz galiba 😂 ne yapacaz geçmiyorda iç çamaşırı günde 2 defa değişiyorum ütülüyorum temiz tutuyorum eczaneden krem aldım ama geçmedi geçmiyor akıntıdan kaynaklı sanırım kuru kalması lazım kurulasamda ıslanıyor ne yapacaz hasooo 😔😔😔

Haso canm sende bende aynı dertten müzdaribiz galiba 😂 ne yapacaz geçmiyorda iç çamaşırı günde 2 defa değişiyorum ütülüyorum temiz tutuyorum eczaneden krem aldım ama geçmedi geçmiyor akıntıdan kaynaklı sanırım kuru kalması lazım kurulasamda ıslanıyor ne yapacaz hasooo 😔😔😔
Tahriş dışında mı içinde mi dışında mı 🙈

Mesane kaynakli canim. Kiminde gebelik belirtisi kiminde mesane sorunu oluyor sık idrara cikiyor
O mesane zaten öldürüyor wc gitmekden öldüm ufak tuvaletim çok geliyor baya ölcem kaşıntıdan fakat idrar yaparken yanma yok acı yok bir yandan akıntı da var mesane çok kaşınıyor ve en sonunda pancar gibi kızardım ne yapacam 15 gündür böyle gecem gündüzüm kalmadı 😔

Ayy bende bilmiyorum bide idrar kaciriyorum hic kuru durmuyo bende utuluyorum enfeksiyon kapmasin diye ama yok fayda etmedi surekli siliyorum yikiyorum ama yok

Kızlar Bat 6 şubat düzenli regl olurum. Bu ay göğüslerde hassasiyet var ama sadece uçlarında. Bu zamana kadar 1 kez Daha hassasiyet olmuştu ama o zamanda hamile değildim. Normalde hiç hissetmem yani. Bu ay bir de kasık ağrım var. Özellikle sol kasıkta karnımın içinde de basınç var gaz gibi de değil gibi de 🙈 bu ay farklı olarak d vitamini kullandım. ne dersiniz ? Bir de gergin ve ağlak bir halim var 😒 eşimde bugün arabayı temizlemiş geldi terlemiş aşırı iğrenç koktu burnuma hemen duşa gönderdim 😕 umutlanmak istemiyorum hayal kırıklığı olmasın diye ama bu ay bi tuhafım.
Bir kaç gün sonra canım testini yap bakalım inşallah hamilesindir🥰

Benim kanamam başladı zaten canım benim dün kapkahveydi bugün kırmızı yoğun bir şekilde geliyor kuzum aynı ay yumurtlama gördun mu peki❣️
Gördüüm sen ovulasyon testi al şimdiden adet bitimi hemen başla hiç kaçırma erkende yumurtlaya bilirsin,bilimsel olarak Kimyasal gebeliği gebelikden saymıyorlar bu yüzden içini ferah tut canm vaz geçme

O mesane zaten öldürüyor wc gitmekden öldüm ufak tuvaletim çok geliyor baya ölcem kaşıntıdan fakat idrar yaparken yanma yok acı yok bir yandan akıntı da var mesane çok kaşınıyor ve en sonunda pancar gibi kızardım ne yapacam 15 gündür böyle gecem gündüzüm kalmadı 😔
Tez vakitte dr gitmek tek caresi gecmiyorsa eger birliktelik cok zor olur onuda gectim sana eziyet cok kotu kasinti kizariklik🙄 gunluk ped kullanip islandikca degiseceksin ben gunde 1 kullaniyordum oda alerji yapti kullanmayi kestim ara ara kullaniyorum mecburen. Bir arkadas sirke iyi geliyor demis onceki sayfalarda bir bakin belki faydasi olur ya🙄

Ayy bende bilmiyorum bide idrar kaciriyorum hic kuru durmuyo bende utuluyorum enfeksiyon kapmasin diye ama yok fayda etmedi surekli siliyorum yikiyorum ama yok
Kizlar size çözümü söylüyorum yarin ilk iş eczaneye gidiyorsunuz ve "medicasol" krem alıyorsunuz. Sonra bana dua ediyorsunuz 😁 aylarca çektim ben o kaşıntıyi en sonunda doktora sordum bu kremi önerdi 1 hafta sonra eser yoktu.

Tez vakitte dr gitmek tek caresi gecmiyorsa eger birliktelik cok zor olur onuda gectim sana eziyet cok kotu kasinti kizariklik🙄 gunluk ped kullanip islandikca degiseceksin ben gunde 1 kullaniyordum oda alerji yapti kullanmayi kestim ara ara kullaniyorum mecburen. Bir arkadas sirke iyi geliyor demis onceki sayfalarda bir bakin belki faydasi olur ya🙄
Sirkeyi duydum sağol inş geçer hiç böyle uzun sürmemişti 😪

X