Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım birde ilk sayfadaki soruları cevaplar mısın seninde soru-cevap linkinii ekliyim böylece :)
1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz? Ben peapp programı kullandım , o yuzden yumurtladığım her gun ilişki yaşadım hangine güne geldigini bilmiyorum :)
2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor? 26 günde bir
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz? Pepapp programi ile..
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi? Bel agrisi kasık agrisi gaz ve akıntı ile
5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz? Adetime 2 saat kala öğrendim :) İdrar testi yaparak :)

Ne güzel maşallah

Arkadaşlar merhaba üç aydır ovulasyon testi ile yumurtlamayı takip ediyorum aralık ve ocak aylarında hep reglden itibaren 15. ve 16.gün yumurtlama 17.gün çatlama görmüştüm ama bu ay 15.gün olmasına rağmen testim böyle oluştu sizce bu normal mi pik olurmu

Eklentiler

• E134277E-B342-404F-8B13-0E527C04599D.jpeg
    124,1 KB · Görüntüleme: 79
Canim yumurtlama her ay aynı günde olmaz. Bu yüzden ovu ile takip ediyor bi cok kişi.

Canım ilk 5 dakikada çıktıysa bekletmediysen ben gördüm çizgiyi ..

Vajinal kasinti sorunu yasayan varmi acaba ksuura bakmayin cok ozel oldu ama

Vajinal kasinti sorunu yasayan varmi acaba ksuura bakmayin cok ozel oldu ama
Hmmmm yani yogun bir kasinti mi oluyor vajina etrafinda? Duzenli iliskiye girilince ister istemez olusabiliyormus yani sozum sana degil canim ama bazen erkekler kadinlarin islanma sorunlarinda tukuruk falan cozum buluyor oldukca yanlis. Cok kasinti oluyorsa hemen bir pomad almalisin devamli kasinir yoksa yara gibi olmasin dikkat et canim

Evet okuduğum kadarıyla bildigim kadarıyla senin dediğin gibi canim zaten temizliyor kendini. Benim yaptığım sperme gelmez bile diye düşünüyorum ben de. Kismet bakalim

Cok mantikli can tesekkurlrr aciklama için. Ben birden hamur işine tatlıya fazla yükledim askinda zararlı olanı yapmışım. O zaman saglikli.beslenme faydali bu şekilde yapmaya caliscam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…