Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Araştırayım ben iyice :) yarın yapayım atarım hemen :)

Kıııızzzz gınaa gelmedi mi

hemen hemen ayniyiz canim benim korunmasiz iliskim ya 20 si ya 21 iydi hatirlayamiorum normalde 24 ü yumurtlamam ama tahminen 22 sinde hamile kalmisim 2 gun erken yumurtamisim.bu gece bende 90 civari bekliyorum degerimi 12 de kan vericem.2 gece once 44.4 tü

Bugünü değerlendiricem zaten ama diğer günler nasıl yapmalıyım her gün mü gün aşırı mı
Yarin piki gorursun canim siliklesene kadar her gun ama afedersin hani esinde spermle alakali bir sorun var ise 1 gun var 1 gun yok seklinde olmaliymis canim bilgin olsun

Kızlar yaa bnm bat 1 şubat ama halen olmadım 1 şubatta test yaptım yok negatif normalde hiç gecikmem güne gün olurum bu ayda tüm belirtileri yaşadım ama şuan bel ve sırt ağrım var sadece sizce gebe olma ihtimalim varmı sonradan test yapıp hamile kalan oldu mu hiç

Ha bu arada adetten iki gün önce yapmıştım hayalet çizgi vardı çok hafif buryaa da atmıştım sonradan yaptığımda hiç yoktu bn hiç anlam veremedim ilk defa böyle bi şey yaşıyorum

Kızlar Günaydın,

Var mmı güzel haberiniz :)

@Galadriellll

04.02.202128Folidoce
Dostinex
YENİ BAŞLIYOR

Babytu

04.02.202122--1,5 YILPKO
Enfeksiyon

@yncmst

04.02.202125Folidoce-1,5 YILSperm azlığı
Henüz iyi yada kötü bir haber yok. İyi haber verirsem çok mutlu olurum tabi ki. Ama regl olursam da tüp Bebek tedavisine başlayacağım için yine de üzülmem.

yüklenin yani anlayacağınız

Ha bu arada adetten iki gün önce yapmıştım hayalet çizgi vardı çok hafif buryaa da atmıştım sonradan yaptığımda hiç yoktu bn hiç anlam veremedim ilk defa böyle bi şey yaşıyorum
testler yanıltıcı olabiliyor canım, en sağlıklısı kan vermek, kan versene :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…