Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle bende... hayırlısı olsun hakkımızda. Benim bata 8 yada 9 gün var. Geçen ay beklediğim battan 2 gün önce gelmişti çünkü onun için kestiremiyorum ne zaman gelir. İnşallah bu ay istediğimiz haberi alırız.

merhaba canım yumurta akı kıvamındaki akıntını gördükten sonra hemen değerlendirdin mi o günü ve kaçıncı güne kadar değerlendirdin
Evet canım o günü değerlendirdik, daha sonrası da 1 gün boşluk , 2 gün boşluk değişti yani ara ara tam net hatırlamıyorum ama o akıntı zaten geldiğinde girilince ilişkiye spermlerin içeride yaşayabileceği bir ortam oluyor yani 1. 2 gün sonrada yumurtlama olda döllenebiliyor böyle biliyorum

Yaa aramizda bir hafta var kullandiklarini burada yazmak sorun olur mu ki ozelden yazabilir misin rica etsem? Ben suan sadece dr verdigi folik asiti kullaniyorum☺
İçeriğinde başka bişey yok mu , sadece folik asit mi var ? Benim kullandığımı göndereyim sana kıyaslama yaparsın

B
Kizlar durumlar nasıl. Ben çok duygusalim. Her ota boka aglayasim geliyor. Bu ay da olmazsa kocamı ikna edip tüp bebek yapalım diycem
Bu da mı hamilelik belirtisi? Geçen gün kocam, çay getirmiceksen niye demliyosun dedi diye oturdum agladım çok üzüldüm. Salak saçma şeylere ağlıyorum adam şok oldu neyin var diyo ben de bilmiyorum dedim

Günaydın hayırlı sabahlar olsun arkadaşlar. Bugün ağzımın içi acı gibi onun için kahvaltı yapamadım, çay içemedim. Sanırım dayanamayıp yarın sabah erken gebelik testi yapacağım. Çünkü karnımın çok gazı var ve midemde ilk defa bu sabah bulantı hissettim. Hayırlı haberler alalım inşallah bu ay..

Günaydın herkese.. Gebe arkadaşların gözü aydın sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah.. newmoon10 beni de tabloya ekleyebilir misiniz? Yaş 37, 3 aydır istiyoruz. Folik asit ve ve D vitamini kullanıyorum. Bat 12 Şubat. Bir kızım var 7,5 yaşında. Şubat ayı çok bereketli inşallah hayırlısıyla iyi haberleri buradan veririz.

Hamilelik haberi verenlere hayırlı olsun kızlar sağlıkla gelsin bebekleriniz :) benim de yumurtlamadan sonra 12. Günüm bugünde testler boooşş, ayın 7sine kadar hala ümidim var.
Birde göğüslerimde yer yer koyulaşmalar var böyle küçük küçük leke gibi 12. Gününde böyle bi belirti yaşayan var mı acaba?

B

Bu da mı hamilelik belirtisi? Geçen gün kocam, çay getirmiceksen niye demliyosun dedi diye oturdum agladım çok üzüldüm. Salak saçma şeylere ağlıyorum adam şok oldu neyin var diyo ben de bilmiyorum dedim
Bende herseye aglar oldum cok enterasan annelik ic gudusune kapildik galiba

Kizlar sormak istedigim birsey var gogsumun yarisi koyulasmis ve sabah kalktigim sag gogsumde bi burusukluk vardi kahverngi olan bolumde hani suda cok durunca parmak burusurya o sekilde ben netten ne olabilie diye baksrken duzelmis ne olabilir acaba bilen varmi

günaydın herkese rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin
biz hemen hemen aynıyız sizle benım de bat 12 şubat Folik asit ve ve D vitamini kullanıyorum oğlum var 8 yaşında 1 aydır istiyoruz nasip bakalım:)

Kızlar Nihayet çatladı sanıyorum. Bugün de ilişki olmalı değil mi?

Eklentiler

• 52BBD5A6-CDC4-45A8-B2DA-5CE7F32BF87F.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 64
Benimde kahverengi kısımda küçük küçük lekelenmeler var sizin kaçıncı gününüz. O buruşukluk dediğiniz normalde olup geçen birşey ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…