Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sizin kaç gün vardı

Hayırlısı canım moralini bozma gerci ben de üzülürüm ama yapayım ne kaybederim ki.. Pazar kan vercem zaten

Hayırlısı canım moralini bozma gerci ben de üzülürüm ama yapayım ne kaybederim ki.. Pazar kan vercem zaten
Yap yap yinede sonuçlarına karalamıyoruz işte inşalalh sende vardir inşallah yap bende merak etim her üzüntüye rağmen devam inşallah vardır

İnşAllah senin belirtin varsa kan testi yap sen de bikaç gün içinde değer degişiyo umutsuzluğa kapılma
Inşallah ya öyle yapcam galiba adetin geçmemesini bekliyorum oda geçmiyor ki geçmiyor pek bi belirtim yok sadece yumurtlamadan sonra sol kasigim çok ağrıyordu gece bi iki gündür hafif iç bulantim var ama onu da bagalmiyorum ona inşallah vardır değer yükselir inşallah rabim hepimize nasip etsin

akıntıdan sonra kaç gün değerlendirmeye devam ettin . kusura bakma çok özel oldu ama
Yok canım yani konu gebelik olunca özel oluyor sıkıntı yok ama dediğim gibi ben bu ay çok strese girmedim akıntı geldiği gün oldu, daha sonra 2 gün sonra oldu ve öyle arayla devam etti bazen 1 gün ara bazen 2 gün tam hatırlayabilsrm daha net cevap vermek isterdim

Kizlar bu benim ikinci hamileliğim olacak kısmet olursa ama sanki ilk defa kalacak gibiyim her şeyi unutmuşum .Dün takvim yüksek gebelik şansı olarak gösteriyor .Hani o işaretli bu gün varya .Ve gerçekten dün kasıklarımda batma,ignelenme ve ağrı oldu .Bacağıma kadar vurdu ağrısı .Yumurtlama ya da catlamamiydi .Akıntım daha çok değil ama bir ıslaklık var .O yumurta akı kıvamında akıntıyı görmedim .Ben dediğim gibi bat gününe kadar devam edecem.denemeye.Garanti olsun kaçırmayayim diye ..

sagol canım cevabın için . hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…