Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yerleşme kanaması nasıl bişey? Çok özür dileyerek söylüyorum iç çamaşırıma damla şeklinde kan sürülmüş ama çok çok az serçe parmak tırnağı kadar. Ben adet oluyorum sandım ama daha bat'a 3 gün var. Genelde 1 gün oynar çünkü.

Benimde kahverengi kısımda küçük küçük lekelenmeler var sizin kaçıncı gününüz. O buruşukluk dediğiniz normalde olup geçen birşey ama.
Benim adetim 17 gun gecti bu gun ama testlerde birsey yok maalesef

akıntıdan sonra kaç gün değerlendirmeye devam ettin . kusura bakma çok özel oldu ama

günaydın herkese rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin
biz hemen hemen aynıyız sizle benım de bat 12 şubat Folik asit ve ve D vitamini kullanıyorum oğlum var 8 yaşında 1 aydır istiyoruz nasip bakalım:)
Evet benziyoruz inşallah hayırlı haberleri buradan veririz

Ben yerleşme kanaması yaşamıştım .Birkaç gün devam edip kesilen çamaşıra çok bulasmayan ,peceteye gelen bir lekeydi.Pembe ,kahverengi karışık böyle jel gibi ..Sürüntü şeklinde geliyor kanama,boşalma gibi değil ..

ben sali gecesi yasadim canim.karin agrim oldu tuvalette peceteye cok acık renkte sulu kan geldi.2 saat sonra tekrar geldi bu biraz daha kahverengi gibiydi tirmak ucu kadar damar gibi bisey gordum.acile gittik 44 cikti degerim.bu gece tekrar batiracagim.bidaha yasamadim kanama.agrim da gecti

Galibaa. Bat 10 şubat 6 gün kaldı yarın sabah erken gebelik testi yapsam cıkar mı sence?
Ben az önce yaptım days comfort erken gebelik testi ama negatif çıktı benim de bea gün var adetime bence yapma hem moral bozuyorlar 9 kala da yaptim iki tane var di elimde inşallah vardır testeler göstermiyordur böyle olup hamile olan var mı acaba rabim inşallah bize de nasip eder bu süreçte çok yıpranıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…