Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet insan ilk denemede olacak sanıyor ama nerdeeee uğraş dur böyle bencede topik uğurlu gelecek bize bende bu ay umutluyum inşallah

Keşke bekleseydim moralim çok bozuldu bi kaç aydın zamandır test yapcak kadar olmamıştım.. umudum vardı maalesef negatif.. vazgeçmek yok tabi ki ama ne yolu denesem olmadı.. neyse canınızı sıkmak istemem çok sağolun

Maalesef negatif canım çekemeden ise geçmem gerekti.. hayırlısı olsun bilmiyorum önümüze bakacağız.. inş güzel haberlerini alırız

Teşekkür ederim canım sağol

Ben özel bir hastaneye gitmstim hiç bir şey yok deyip geri yollamışlardı 4 ay bekledim en son onun yanına gittim şükür ilk ay hemen oldu alttan muane fln yapmıyor karindan bakıp görüyo
aa valla seninle daha önce konuşsaydım senin dediğin doktora giderdim çünkü ben ümraniyede oturuyorum fakat pendikteki necef şahine geliyorum

Canım benim dur bakalım adet olmadığına göre hala umut var

Bat ne zamandı canım ? Keşke geç döllenme filan olsa sonradan çıksa..
Canim bat ne zaman? Hemen moralini bozma regl olana kadar beklemelisin idrarda direk cikmayabiliyor umutsuz olma Bir baska topikte reglden onceki testi negatifti arkadasin regl olmadi gecikti yine negatif ve sanirim 5.gun gecikmeyle kanda ogrendi artik sakinnnn uzulme adetini bekle ki insallah olmazsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…