Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hayırlı olsun senin kan testin negatif degil miydi karistirmiyorumdur umarım. bnm de oyleydi bata 5 kala o yüzden yoktur diyorum kesin. olabilir mi sence
Kan testim evet 1.20 çıkmıştı ama doktor bana 1 haftalık olabilir ondan daha çıkmaz demişti adet tarihini bekle demişti bende 2 saat onceden yaptim bat tarihim simdi 2 subat canim olmasa çıkmazdı dedi doktor kan testi ici 1 hafta sonra gidicem geç dölleniyordu benim ilk oglumda öleydi adetten sonra ogrenmiştim

Tamam canim yeterli☺ sen testlere devam ederken iliskide gun asiri devam et piki gorunce catlayana kadar her gun olmali. Sperm kalitesi icin canim

Hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıZa inşaallah kullanırken nelere dikkat ettiniz adetlikten mi başladınız ?yürüyüş ve suya dikkat ettiniz mi bende sipariş verdim aöa suan adetimin 6. Günü geç kaldım kullanmak için

Benimde bugundu canim popo altina yastik koydum birde esim bacaklarimi kaldiriyor sonradan bir sey akmiyor ama iliski sonrasi ben peceteyi uzunlamasina koyuyorum bacaklar havada olunca pek bir sey akmiyor ters birlikteligi aralik ayinda denedik ama benim akti yani bende paylasimi gorunce bi sans vereyim dedim pek sevemedim akiyor bende, beceremedim belkide

Can
Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı oldu benim
Sancı hep mi oldu ara ara girip çıktı mı benim yumurtlamadan beri ara ara beni yoklayan ağrılarım oldu psikolojik mi bilmiyorum ama kasık ağrılarım sürekli yumurtlama var gibi oldu böyle akıntı devam etti suan durdu bugün sanki ama değişik hep bi farklılık hissettim yada çok dinledim kendimi.. göğüslerim normal yani ağrım yok hasta olmaya yakın büyür zaten birazck. Sabah test yapmayı düşünüyorum bat 5 Şubat siz kaç gün önce öğrendiniz Tebrikler sağlıkla kucağınıza alın inşallaaahhh

Once tam anlamıyla adet öncesi sancnın aynısıydı daha sonra girip çıktı benim bat gununde öğrendim sata da 4gun vardı yani varsa sizde de çıkar bence

Evet kimisi yumurtlamadan 10 güm sonra öğreniyor onları okuduktan sonra dayanamayıp bende yaptım negatif çıktı dünde kan testi yaptım öğlen sonuç çıkacak sadece bir Umut

Bende ilk bugün denedim hemen peçete kapattım akma olmadı gibi. İlk defa denedim bunu 6 yıllık evliyim sonra yastık bel altında bekledim bakalım Rabbim hayırlısını versin bu topigi çok sevdim ben çok aktif yatmadan bakıyorum hemen dayanamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…