Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tünaydın canım ama maalesef negatif bugünde test yaptım ama adette olmadım bu ay okdr çok belirtim vardıki emin gibi bir şeydim böyle olmamak lazımmış

Kızlar acilll yardim edin bna nolur bat 7 şubat az önce lavaboya gittim pencereye tırnak ucu kadar kan geldi moralim çok bozuldu aceba adet mi oldum dedim şimdi tekrar gittim ve sarı gibi beyaz bi sknti geldi adet mi olcam yerlesmemi şuan bütün moralim alt üst oldu

Umutlandirmak istemem ama ben gebeliğimi o Beyaz akıntı ile öğrenmiştim .Başka şey de olabilir ama hamiligimin başından ortalarina kadar hep tarif ettiğiniz akıntı olmustu.İnsallah gebesinizdir

Umutlandirmak istemem ama ben gebeliğimi o Beyaz akıntı ile öğrenmiştim .Başka şey de olabilir ama hamiligimin başından ortalarina kadar hep tarif ettiğiniz akıntı olmustu.İnsallah gebesinizdir
Aman o kadar az kan neden geldi adet olsa devamı gelir demi

Ay ıns ya çok moralim bozuldu ama kanı görünce

SAT de benimde ilk gün o kadar az geldi ki yerleşme sandım ama devamı geldi sonra

Benim de 23 Ocak yumurtlama günümdü, bat 7 Şubat. Belirtilerim vardı ama kayboldu gibi. İlk defa içimde bi his var test yapmayı düşünüyorum perşembe günü.
Benim de 23 Ocak yumurtlama günümdü, bat 7 Şubat. Belirtilerim vardı ama kayboldu gibi. İlk defa içimde bi his var test yapmayı düşünüyorum perşembe günü.
Bugun bat gunumdu bak olmadim olacagımıda düsünmüyorum pek akıntım geldi cok ben adetten 2 gun omcesinide denedim dün aksamıda denedim napayım dedim artık ama dun aksamki silik çıktı adetten 3 gun sonra yapıcaz o testi o idrar testi eger idrarda adetten önce silik çıkarsa daha cok yeni demekmiş.. betam daha yükselmez anca perşembe gunu giderim doktora

Hamilelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik şüphesi anlamına gelir. 2. Çizginin silik çıkması kanda BHCG in yeteri kadar yüksek olmadığını gösterir. Bu da genelde test çok erken yapılırsa ortaya çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…