Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bat ne zaman? Hemen moralini bozma regl olana kadar beklemelisin idrarda direk cikmayabiliyor umutsuz olma🤗 Bir baska topikte reglden onceki testi negatifti arkadasin regl olmadi gecikti yine negatif ve sanirim 5.gun gecikmeyle kanda ogrendi artik sakinnnn uzulme adetini bekle ki insallah olmazsin🤗
Teşekkür ederim canım sağol ❤️ Adet 5 Şubat.. bu sefer farklı hissetmiştim de ondan erken test yapmıştım zaten inş bi mucize de bizi bulur

aa valla seninle daha önce konuşsaydım senin dediğin doktora giderdim çünkü ben ümraniyede oturuyorum fakat pendikteki necef şahine geliyorum
Canım istersen bunada muane ol . Ben çok pişmanım keşke ilk ona gitseydim erkek diye çekindim . Annem benim çocuk düşündüğümü bilmiyordu bi gün dedi yoksa olmuyormu olmuyorsa cüneyt uzunun yanına gidelim diye ondan habersiz gittim şükür ilk ay oldu daha hale anneme demedim😁

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 6 subat
2-Kaç yaşındasınız?35
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Coraspirin biosteron dhea cyloprognova folik asit
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Laboquik
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz?3 yıl
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? 3 kere düşük yaşadım fsh prolaktin yüksekliği düşük amh erken menopoz kan pıhtılaşması 45x kromozomu eşimde morfoloji düşüklüğü yok yok yani
26 27 ocak gibi yumurtladım ona göre 9 şubat bat günü ama normalde 6 şubat

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 6 subat
2-Kaç yaşındasınız?35
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Coraspirin biosteron dhea cyloprognova folik asit
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Laboquik
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz?3 yıl
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? 3 kere düşük yaşadım fsh prolaktin yüksekliği düşük amh erken menopoz kan pıhtılaşması 45x kromozomu eşimde morfoloji düşüklüğü yok yok yani
26 27 ocak gibi yumurtladım ona göre 9 şubat bat günü ama normalde 6 şubat
canım hoşgeldin ama tabloya eklemiyorum artık dünde belirtmiştim zaten ardı arkası keislmiyor çünkü her seferinde başa dönmem gerekior. Gebelik olursa inşallah o zaman haber verirsin ekleriz :)

İdrar da verseydin canım o zaman oda belli olurdu varsa öyle bişe. Sık sık idrar durumu mu var yanma mı var nerden öyle düşünüyorsun
ikisini de verdim. yumurtlama günlerimden itibaren sol kasıkta ağrı kasılma vardı ve sık idrara çıkma, mide bulantısı, hafif baş dönmesi. daha bat5şubat ya zaten testim negatif çıkmıştı. dr da belirtiler gebelik belirtisi değil zaten idrar yolu enfeksiyonudur dedi.

Canım istersen bunada muane ol . Ben çok pişmanım keşke ilk ona gitseydim erkek diye çekindim . Annem benim çocuk düşündüğümü bilmiyordu bi gün dedi yoksa olmuyormu olmuyorsa cüneyt uzunun yanına gidelim diye ondan habersiz gittim şükür ilk ay oldu daha hale anneme demedim😁
bahsettiğiniz doktor kim? 😊 ben de doktor arayışındayım da😇

ikisini de verdim. yumurtlama günlerimden itibaren sol kasıkta ağrı kasılma vardı ve sık idrara çıkma, mide bulantısı, hafif baş dönmesi. daha bat5şubat ya zaten testim negatif çıkmıştı. dr da belirtiler gebelik belirtisi değil zaten idrar yolu enfeksiyonudur dedi.
Anladım öyleyse bile ilaç verirler tertemiz olursun daha rahat bebeğe yoğunlaşırsın inş merak etme 🤍

Canım dr a gittin mi sorun var mı sen ya da eşinde çok stres yapiyosan o engel böyle diyorum ama elimizde değil kafayı boşalt sorun yoksa bnm de bat bugündü olmadim strese bağlı olabilir olursam spora falan gidicem evde tek başına dayanamiyorum artık gün saat geçmiyor
Bi önceki hamileliğimde Dr. Altan muayene etmişti bi sorun yok dedi yumurtalıkta rahmimde felan ama okdr detaylı bi muayene olmadık eşimde olmadı fazla streste yapmadık bu ay yani niye böyle oluyor bilmiyorum bnm rahmim tersmiş bu ay ovulasyon testi kullanacam adet olduktan sonra daha olmadım ondan sonra eğer olmazsa dr gidecek ikimizde artık hayırlsı

X