Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Once tam anlamıyla adet öncesi sancnın aynısıydı daha sonra girip çıktı benim bat gununde öğrendim sata da 4gun vardı yani varsa sizde de çıkar bence
Mesela suan da bile psikolojik mi bilmem hasta olacak givi bel ağrısı bacaklarda kasıklarda kasılma var.. sabah ilk idrarla test yapcam galiba çok etkilendim hepinizden ama negatif çıkarsa işe nasıl giderim diye korkuyorum baya bi negatif gördüm de ben... duygularım karışık suan uyuyamıyorum

Evet kimisi yumurtlamadan 10 güm sonra öğreniyor onları okuduktan sonra dayanamayıp bende yaptım negatif çıktı dünde kan testi yaptım öğlen sonuç çıkacak sadece bir Umut
İşte herkesin vücudu farklı ki canım herşey bize umut oluyor erken öğrenenler negatif görüp de sonradan pozitif görenler.. burda birsürü hikaye görüyoruz bazıları belki binde bir yaşanan şeyler.. bizim hikayemiz ne olacak bakalım.. haber ver kan testini de ben de sabah test yapcam dayanamıcam ağrılarım var cünkü

Ben bınu anlayamadım tam ya yüz üstü yatmaya devam edıyorsunuz değilmi ilişki zaten yüzüstü şeklinde oluyor ya dönmeden öyle kalıyorsunuz akmaması içinde peçete?

Sabah yap canm Rabbim neyi ne zaman vereceğini bilir emin ol ben de çok zorluklar yaşadım Allah'ım hayirlisini versin inşallah vardır sağlıkla

Sabah yap canm Rabbim neyi ne zaman vereceğini bilir emin ol ben de çok zorluklar yaşadım Allah'ım hayirlisini versin inşallah vardır sağlıkla
Çok teşekkür ederim cevapların için Allah razı olsun sağlıkla gelsin bebişin de inşallah güzel haberleri vermeye devam et sizler bize umutsunuz

Neler yaşadın canım sıkmıyosam anltsana biraz yumurtlama sürecinden itibaren farklı bişe yaptın mı belirtiler oldu mu
8 ocak adet tarihimdi benim 13.de bitti 14.15.16.17.18.19 22 23 24 25 26 30 ve 31 de her aksam yaptık.. Hiç ara vermedim açıkcası 2 gunde bir diyorlar biz hepsini denedik , 1 hafta once karın agrılarım başladı adetime 1 hafta once sonra sol kasık ve sol bel tarafım ağrı yapmaya başladı tatlıya saldıran bendim ekşi yemege başladım , bildigin susurluk ayranını 5 bardak ictim suan bile tatli isteğim yok oglumda cok tatli istemiştim bide adetten 3 gun önce kavanoz yerdim sonra 6 gun kala erken test yaptim negatif cıktı cuma gunu gittim kan verdim 1.20 cıktı doktorumda 1 haftalık olabilir kan tahlilini biraz uzat dedi uzattım bakmadım acıkcası bugun adet tarihim 2 gun öncesine kadar adet agrısı gibi oldu ama geçti sık değildi , goguslerim 2 gun oncesinden şişti , akıntım yoktu 2 gundur o başladı , bunlardi belirtilerim canim , suanda yine var bel agrisi ev tasıma isim var onlarla ugrasmaktan daha cok agrıdı ilk hamilelğimde 40 haftaya kadar çalıştım insallah buda öyle olur sorunsuz sıkıntısı

Allah razı olsun yazmışsın seni de yordum sağol canım. Adet tarihimiz aynı ama döngü uzunluğumuz farklı galiba. Benim bat 5 Şubat. Bende iki gün üst üste bi gün boş olarak değerlendirdim bu ay bazen farklı pozisyonda bekledim yatakta yüz üstü filan. Yumurtlamadan bu yana ağrılarım beni yoklayınca bi umutlandım bilmiyorum farklı geliyor bana yada bu aya çok mu umut bağladım hiç bilmiyorum resmen uyuyamıyorum sabah yapcam testi bakalım hayırlısı

benim de 5şubat. yumurtlamadan beri bende de sol kasıkta ağrı, kramp var. mide bulantısı ve karın ağrısı. hatta bugün öyle kramplar girdi ki acile gitmeyi düşündüm. testim de negatif çıktı ama 2gün önce yaptım

Ayyy hadi güzel haberi alın bizimle de paylaşın inşallah pozitif görürsünüz ben de kan vereceğim bat 8 Şubat benim idrardan çıkmaz da kandan deneyeyim bu sefer

Pozisyon ne kadar önemli bilmiyorum ama kafayı ona şartlamamak lazım ilişki esnasında bile düsünmemek lazim cünkü biz kadınların hormonları çok değişkendir , bende sizin gibi cok taktım 1 hafta oncesine kadar kan testinden sonra saldım dedim herşey allahtan sabır ilk oglumdada adetten sonra cips canım isteyerek öğrendim 5 gun sonra bundada ekşi istemem beni tereddüte düşürdü belkide şartladım kendimi ama öyle galiba yumurtlamam ne zaman oldu ovulasyon testleri vs ne zaman çatladı hic takip etmem oyle seyleri ben yaptık mı yaptık bekliyecegiz , erken testide arkadasım cok istedi bakmamı diye yaptim yoksa yapmıcaktım , bugunde sokaga cikma yasagi var ama eczanede uzak eşime dedim gidelim idrar testi alalım 2 kaldı dedim adetime bakalım , pozitif cıktı allah hepimizin gönlüne göre versin.. Hepsi saglıklı sihatli doğsun insallah.. Belirtiler bendede vardi ayagımda kasık agrisi yuruyemiyordum birde benim karnımda iceriye birseyler yerleştigini hissettim , böyle miğdemin üstüne adet tarihimdede düsüyor ya ilk kan onuda hissediyordum gelmeden önce , oyle hissettim bende , bence bat bekle acele etme son 1 gun önceden yap sabret ama tabi sen bilirsin bak cuma gunu 1.20 cıktı kanımda bugun testte pozitif demekki beklemek lazım zaten doktor adetten sonra yapın diyor ne olursa olsun bence sende bekle derim

Ayyy hadi güzel haberi alın bizimle de paylaşın inşallah pozitif görürsünüz ben de kan vereceğim bat 8 Şubat benim idrardan çıkmaz da kandan deneyeyim bu sefer
Ben 4 gun kala kanda verdim 1.20 çıktı , bugun idrar testi yaptim bat tarihim suan 2 saat onceden yaptim iki cizgi cıktı birisi silikti bekledikce belirleşti , tarihlerinizi bekleyin bence herkesin yumurtlama dönemi hormonları farklı

Tabii ki canım yazacağım sonucu umarım gönlüne göre olur sabah ki sonucu sende göndeR Benimde ağrılarım fazla ve adet ağrılarımın aynısı bacaklarım ağrıyor göğüslerim hassaslaştı kasıklarım ağrıyor ve fazla sinirliyim

Hakkınızda hayırlısı olsun insallah

Ruyaperisi canım enfeksiyon nasıl farketmiştin o engel miymiş.. bende onu merak ettim
Aslında çocuk olmuyor diye gitmiştik canım bi kontrol ettirelim diye öyle idrarda yanma vs yoktu bende ilişki esnasinda çok ağrım olurdu ve çok yogun akıntı afedersin günlerce yıkamamışım gibi koku olurdu duştan sonra bile...
doktor muayenede farketti ama yanma yok dedim sadece yanma olunca oluyor sanılıyor ama öyle değil bu sinsidir haberin olmadan yumurtanı sarıverir dedi bu şekilde hamile kalamazsın enfeksiyon çok yoğun spermleri öldürür dedi önce enfeksiyon sonra mantar tedavisi uyguladı sonra tüm şikâyetlerim geçti çok şükür
Ruyaperisi canım enfeksiyon nasıl farketmiştin o engel miymiş.. bende onu merak ettim

Ayy hadi insallah faydasini goruruz bende cok yeniliklere acık degilim yani bu konularda ama tabuları yıkıyor insan onu anladım esime diyorum hic dusunur muyduk cocuk isteyecegiz de bacaklarimi havada tutup sallayacaksin diye topik cok sansliii insallah bizede guler bu ay topik

Adetin 1.gunu başladım 14 gün kullandım bol bol su içtim ovulasyon testi alıp günlerimi iyice takip ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…